A co, jeśli ciastka tak naprawdę nie ma?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy to pożyją
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2015, 19:58
ciastek nie ma są za to arbuzy
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:09
No cookie no life
Odpisz
4 czerwca 2015, 07:15
@Ahakochamlol: ncnl
Odpisz
4 czerwca 2015, 06:40
Jest tylko zbalansowana, amerykańska wiosna,paranoje z braku ciastek i skiśnięcie.
Odpisz
4 czerwca 2015, 00:09
Ten pan (nigga) patrzy na piersi tej pani z reklamy h& m...
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:01
I takie "Co ja robię ze swoim życiem"
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:42
A co jeśli ten pan obdarł ciasteczkowego potwora ze skóry i ją założył?
Odpisz
28 maja 2015, 08:23
Bo nie ma. Jest tylko mroźna łotewska zima, halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:37
@CzestochowaBall: i zimnioki :v
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:02
To całe moje dzieciństwo pójdzie w pi**u
Odpisz
28 maja 2015, 14:12
ide sie zabic
Odpisz
27 maja 2015, 23:51
Cookie is a lie
Odpisz
27 maja 2015, 23:07
Ten murzyn dziwnie wymawia słowo "kurczaków"
Odpisz