This is not even my final form!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2022, 23:26
Ten mem nie zestarzał się dobrze.
Odpisz
18 lipca 2017, 00:34
Witam, poszukuję bardzo ambitnych fanów Avatara. Mianowicie czy mógłby mi ktoś pomóc znaleźć źródło, z którego powstała kreskówka Avatar:Legenda Aanga? Na pewno jest to jakaś chińska księga.
Odpisz
3 marca 2017, 17:55
O mój Boże...co to jest...
Odpisz
4 lipca 2017, 17:22
@Wladimir_Putin: To Vladimir.
Odpisz
7 grudnia 2015, 12:20
Vladimir z krwiożerczego wampira ewoulował w prezydenta Rosji XD
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:44
Odpisz
2 czerwca 2015, 10:44
na rankedzie gość o nicku Putin grał Vladimirem
Odpisz
16 lipca 2015, 23:36
@Rav239: Ciekawe, jak bardzo był powalony...
Odpisz
28 maja 2015, 21:26
I... AM... ON... MY... PEEEERRIIOOOOOOOOODDDDD *goes Super Saiyan*
Odpisz
9 czerwca 2015, 08:24
@Soberker: Jak nie możesz się wysrać to jesteś SSJ3 "And this! ... IS .. TO GO..EVEN FURTHER BEYOND...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *9000 fps później* AAA!"
Odpisz
9 czerwca 2015, 08:23
YOU FOOLS
Odpisz
29 maja 2015, 14:03
Dla nie kumatych w League of legends jest postać Vladimir. A więc przerobili go na Putina :P
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:07
@Transformicer: ja przecież gram i czaję
skin vladimira + twarz putina = takie zdięcie
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:18
@KiciaKinia: a co nie graja to co?
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:26
@KiciaKinia: splash art a nie skin
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:09
Co tu robi najwspanialszy ze skinem z gry bogow
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:07
Najlepszy Pokemon po pierwszej ewolucji (•_•)
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:29
Zabić zanim się rozmnorzy :D
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:54
ja myslalem ze to Simeon z gta v :D
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 21:29
Czas to znerfić, zły putin
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:30
Czy tylko mnie nazywają Vladimir Putin? :P
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:40
Tak.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:43
Jestem oryginalna ಠ_ಠ
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:44
Nie, nie jesteś.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:23
Głupota to nie oryginalność.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:42
Jesteś odmieńcem.
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:23
Nie, jeszcze prezydenta rosji tak nazywają.
Odpisz