Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2018, 07:31
Zajebiste pixel arty można robić w Terrari, polecam spróbować
Odpisz
12 kwietnia 2018, 17:20
@KontoUsunięte: niby nie hejt, ale dla mnie mc jest lepsze
Odpisz
31 maja 2015, 12:51
i tak Terraria lepsza niż minecraft (czekam na hejty od dzieciaków)
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:08
Nie będzie bo to najprawdziwsza prawda ;v
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:08
popieram cię również czekając na hejty
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:13
tru :v
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:14
Majnkraftkidneomod:ON
Popierfdoliło cie ośmjolatku ? Majncrafd to najlepża gra na śfjecie a terrarja to gówniana podruba ! Ty to chyba masz z pjeńć lat rze lubisz terarje ty ćioto ! Majnkrafd bloł i reźi to moji wójkowie hszestni i ja im powjem o tobje i ćie dojadom ty h*jku nie myty zpot hojinki !!!!111111
Majnkraftneokid mode :OFF
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:24
Dyskutowałabym, terraria jest fajna, owszem, ale Minecraft ma jednak nad nią przewagę. Why? Terraria wciąż, po tylu latach nie ma dobrze działającego i łatwo dostępnego multi-w ustawienie servera trzeba się pie**olić za pierwszym razem godzinami, nawet posiadając oryginał na steamie... ._." Plus, minecraft ma open world, co daje większe możliwości do zabawy i tworzenia.
1. Nie, to nie jest hejt :D
2. Tak, grywam w obydwie produkcje.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 19:35
Terraria i Minecraft są po prostu inne. Terraria ma więcej przedmiotów i ogólnie bardziej przypomina RPG, a Minecraft ma trójwymiar (oraz świat który nie jest zamknięty) i można w nim lepiej budować.
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:36
hejt
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:22
@Lacoste: gramannazi na pomoc.
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:41
@heros1999: Grammarexorcist nawet nie pomoże :D
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:18
@smoczka: Jakoś nie widziałem problemów z wbiciem na serwy używając GameRangera.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 21:19
@smoczka: Albo kupić serwer i nie bawić się :P
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:57
@FD_God: używając programów z zewnątrz, jasne. Ale czy gra nie powinna umożliwiać graczowi używać jednej z jej podstawowych funkcji bez żadnych hamachi, gamerangerów, tunngle, czy innego ścierwa?
@Marku Mało kto chyba by poszedł na ta opcję ;P kupując grę, masz prawo oczekiwać od developera, ze wszystkie jej opcje śmigają, więc dlaczego niby miałbyś ponosić dodatkowe koszta?
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:03
@smoczka: O ile to pamiętam to głównie w taki sposób stawia się serwery na Minikrafcie lub używa się jakiś hostingów. Przecież twórcy powinni zapewnić możliwość multiplayera prosto z samej gry.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:34
@FD_God: A minecraft czasem nie posiada oficjalnych serwerów, a z hamachi itd korzystają GŁÓWNIE małe polskie piraty internetów?:D Popraw jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że właśnie tak jest
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:19
@smoczka: No niezbyt, wystarczy wpisać hosting minecraft i już się pojawi pisiont stron, które za swe usługi pobierają kaskę.
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:50
za co? że powiedzałeś prawde?
Odpisz
2 czerwca 2015, 19:57
@Kambot: dzięks
Odpisz
11 czerwca 2015, 23:28
Kiedy czekasz na hejty a wszyscy popierają twoją opinię :)
Odpisz
12 czerwca 2015, 15:21
@SmierdziszKalem: to nie wiem czy dają mi racje czy po prostu mnie trolują
Odpisz
25 marca 2016, 10:41
@smoczka: Teraz terraria ma normalny multi przez steama!
Your argument is invalid!
Odpisz
25 marca 2016, 12:03
po paru latach najwyższa pora by się otrząsnęli ;p
Odpisz
10 października 2017, 12:49
@SCP_173: O ch*j, ale stary komentarz.
Odpisz
10 października 2017, 22:04
@JakubJJJ: kuba co ty tu robisz grubasie
Odpisz
10 października 2017, 22:12
@SCP_173: A przeglądam losowe
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:32
Strzeż się Korupcji...
Odpisz
28 maja 2015, 22:24
Ogólnie to dużo jest jest takich nie realnych mechanik w Terrari, przy których zawsze się z kolegą nabijałem. ;D
Odpisz
28 maja 2015, 22:32
@TomekPL23: Przykład? Zrobie obrazek xD
Odpisz
28 maja 2015, 22:36
jesteś daleko od domu?
popatrzeć w lusterko!
Odpisz
28 maja 2015, 22:43
@WolfWolfyWolf: Magiczne lusterko, to magia, więc to normalne xD
Odpisz
28 maja 2015, 22:46
Złota zbroja? Oczywiście, że jest mocniejsza od żelaznej.
Odpisz
28 maja 2015, 22:49
@LSD2000: Zbroja z kości i pajęczyny? xD
Albo owa pajęczyna - Wytrzyma nacisk piasku i ciebie, uderz byle czym - ♪I jeb o podłogę!
Odpisz
28 maja 2015, 22:58
Szukasz latającej wyspy? To oczywiste, że nad okrągłym wybrzuszeniem ziemi!
Odpisz
28 maja 2015, 23:18
Szukasz hełmu do nurkowania? spokojnie jest w brzuchu orki!
Odpisz
28 maja 2015, 23:24
@DranejBijBolszewika: Pirania lepsza od pocisków? No raczej!
Odpisz
29 maja 2015, 00:03
lowisz złota wędką w oceanie?
TY KU*WIU! ZGIN!
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:30
@WolfWolfyWolf: To lusterko to najlepszy item
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:01
@polskistrzelec123_: nie...?
Odpisz
2 czerwca 2015, 06:55
@WolfWolfyWolf: Mi chodzi o to że dla mnie to najlepszy item
Odpisz
18 czerwca 2015, 06:16
@TomekPL23: Spadasz z dużej wysokości ?? Wystarczy że przyciagniesz się do czegokolwiek i przeżyjesz :)
Odpisz
12 sierpnia 2015, 11:54
@polskistrzelec123_: Nie przypominam sobie żadnego lusterka a grałem dość długo. Przestałem kiedy myślałem że już nie ma co tam robić. Kiedy dodali lusterko?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:25
@Tomasz95: Nie pamiętam, ale teleportuje ono na spawna
Odpisz
12 września 2015, 07:41
@Tomasz95: magic mirror
Odpisz
29 maja 2015, 05:07
30 czerwca nowa wersja terrari. Get on the hype train!
Odpisz
29 maja 2015, 06:42
Co dodadzą?! A zresztą nieważne, po stracie sejwa z Rod pf Discord nie gram w Terrarie ;_;
Odpisz
29 maja 2015, 14:43
Co nowego będzie ?
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2015, 15:05
@Czarny777: W pi**u rzeczy xd
Chcesz to mogę ci parę wymienić.
Odpisz
29 maja 2015, 16:44
@Czarny777: Np. Portal Gun, Meowmere (miecz co strzela nyan catami) oraz nowe, fajne biomy. I jakieś inne 1000 rzeczy...
Odpisz
30 maja 2015, 11:04
Portal gun? Będzie działać jak w "Portal"?
Odpisz
30 maja 2015, 11:07
Tak. Na Forum nawet jeden z twórców pokazał jego działanie.
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:24
watch?v=cFLJVYXQIDM chodzi ci o to :D
Odpisz
12 czerwca 2015, 15:24
o już przyjeżdża
Odpisz
11 czerwca 2015, 23:32
Terarria to gowno mainkraft lepszy !!111
Odpisz
3 czerwca 2015, 19:56
Logika poziom: Meteoryt.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:11
po jakiemó to?
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:38
@AndriejMozorow: Po ruskiemu ku*wa!
Odpisz
2 czerwca 2015, 22:05
@Batman75: K
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:04
Czyli tylko ja wolę grać w starbound?
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:52
tak. tylko ty.
Odpisz
18 czerwca 2015, 06:11
Tak
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:16
czekaj czyli to jest Terraria? jak kiedyś nie miałam minecrafta (tera w to nie gram xd) to grałam w podróbki (tak chore co nie?) i w tą gre grałam a pod nią pisało:Minecraft 2D
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:01
@Nilciaxd: Terraria została zrobiona przed srajkraftem, idioci myślą o tym ,że to podróbka...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 12:31
Terraria została stworzona po Minecrafcie, ale zgodzę się, że tylko idioci mówią że to podróbka
Odpisz
25 marca 2016, 08:46
Dwie różne gry.Minecraft-pełny sandbox Terraria-sandbox z elementami przygodówki i RPG.
Odpisz
25 marca 2016, 10:42
@MrCienki: Tru
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:16
mózg rozje**ny
Odpisz
29 maja 2015, 16:43
Aż mi się zachciało pograć, dzienx.
Odpisz
28 maja 2015, 22:55
Ale i tak terraria jest ciekawa
Odpisz