Nie musiałem tego wiedzieć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2015, 09:04
"byciem homo się nie wybiera"
Odpisz
30 maja 2015, 23:50
@Rander: ja jestem homo i jakoś nie śpie z brate:P ba, na pierwszy rzut oka nikt by sie nie zorientował bo niczym sie nie róznie od normalnego człowieka ale niestety te przebierańce psują ogólną opinie :(
Odpisz
31 maja 2015, 00:25
@Kamael: Weź idź ode mnie i nie wracaj.
Odpisz
31 maja 2015, 11:41
@Kamael: takie wyznanie? ;-; na jeja ;-; plz staph
Odpisz
31 maja 2015, 15:38
@mooped: aj tam
Odpisz
27 listopada 2018, 19:29
@Kamael: czemu masz łapę w dół ?
Odpisz
19 stycznia 2018, 21:13
Odpisz
17 listopada 2018, 10:55
@KucikukanPL:
Odpisz
31 maja 2015, 08:40
Raz w dupe to nie pedał!
Odpisz
28 maja 2018, 21:47
@Olixa: Święte słowa.
Odpisz
30 lipca 2018, 22:29
@Olixa: Po trzech razach się resetuje.
Odpisz
23 lipca 2016, 09:37
Odpisz
19 lutego 2016, 16:00
Wat
Odpisz
30 maja 2015, 11:55
Ja kiedyś zaliczyłem mojego ruskiego kolegę.
Odpisz
30 maja 2015, 20:42
@XM9StudioPL: co?
Odpisz
30 maja 2015, 20:41
Odpisz
30 maja 2015, 18:21
WTF?? za dużo internetu na dziś
Odpisz
30 maja 2015, 17:55
Odpisz
30 maja 2015, 12:57
Raz usłyszałem pewne zdanie w szatni od w-f'u "Raz w dupę to nie pedał".
Odpisz
30 maja 2015, 12:59
@MokryAdam: a po 3 się kasuje
Odpisz
30 maja 2015, 12:16
I dont want to live on this planet anymore.
Odpisz
30 maja 2015, 11:28
Odpisz
30 maja 2015, 11:15
,,#bolacytylek"
Odpisz
30 maja 2015, 09:41
Odpisz
30 maja 2015, 10:55
@polandball1: to pewnie brat xD
Odpisz
30 maja 2015, 10:10
Odpisz