To uczucie gdy masz pomysł na komiks
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ładne rzeczy
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2015, 14:16
Znam to...
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:54
@gabisoch: Ja też.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:13
Cowiek Maupa, ty gnoju leniwy!
Odpisz
26 kwietnia 2017, 20:49
@PaRapps: Serio tu trafiłeś?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 20:57
@TheHunterMikiPL: Klikałem sobie po obrazkach z małpami aż zaszedłem do 2015 bywa :I
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:17
@PaRapps: Ja sprawdzałem zaś swoje najstarsze obrazki.
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:46
Stajesz się orangutanem?
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:54
@Kivera: szympansem
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:56
@TheHunterMikiPL: To jest orangutan ;_;
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:57
@TheHunterMikiPL: Szympansy są czarne.
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:01
@Kivera: wiem... nie jestem debilem. to że szympansy są czarne nie znaczy, że się w nie nie zmieniam,
PS
szympansy mają czarne futro, a nie są czarne
i za co ta szczała w dół??
Odpisz
6 czerwca 2015, 16:13
@TheHunterMikiPL: WTF są czarne ale nie są czarne. Weź się zdecyduj...
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:10
@Kivera: weź może jeszcze raz przeczytaj...
Odpisz
14 czerwca 2015, 20:07
@TheHunterMikiPL: Dobra pa.
Odpisz
14 czerwca 2015, 20:48
@Kivera: doprawdy interesująca wypowiedź #sarkazm#
Odpisz
3 czerwca 2015, 08:38
To pisz wtedy do Jona Spaghetti, on rysuje komiksy :)
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:36
@JonSpaghetti: a co jeżeli nie chce mu się pisać ?
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:55
@JonSpaghetti: właśnie, co jeżeli nie chce mi się pisać???
PS
nie jestem taki głupi, na punkty za obrazki każdy by się pokusił :P
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:21
@TheHunterMikiPL: No to nie. Nie będzie komiksu :P
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:11
@JonSpaghetti: o dy sóy dżófjegó
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:40
Gdyby każdy miał wystarczająco chęci i umiejętności, by robić te oryginalne komiksy, które przypadkowo przechodzą nam po głowie,internet stałby się o 50 % ciekawszy :)
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:21
Ja się staram robić, to może chociaż o 0.0001% jest ciekawiej w internetach ;)
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2015, 12:03
To uczucie gdy masz pomysł na komiks, ale nie masz talentu by go zrobić.
Odpisz
4 czerwca 2015, 13:27
So true.
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:00
Pisz do mnie, będziemy tworzyć :D
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:53
tró ztory
Odpisz
4 czerwca 2015, 13:46
truuuuuuu
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:45
tró
Odpisz
4 czerwca 2015, 13:45
jkąt
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:12
@Greyfrucik: trójkątny
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:43
komiks o jejowiczach...fauny pomysł, ale jestem leniwy...
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:27
Ja tak samo wyglądam gdy nie mam pomysłu na rysunek. ;c
Odpisz