Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Jakby trochę nie fair
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2017, 18:16
miałem podobne, dobra oranżadka
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:41
Znalazłem kiedyś taki kibel na boisku
Odpisz
4 kwietnia 2017, 17:39
Odpisz
13 lipca 2015, 01:04
Japonia to wesoły kraj!!! Piłam te oranżadki,ciekawe przeżycie pić wodę z kibla😂
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:04
jak to mój kolego z klasy raz powiedział:"no tak...chińskie gówno"
Odpisz
3 czerwca 2015, 19:04
ten w prawym dolnym rogu jest tsundere
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:47
@gulpin: Z czystej ciekawości : co to tsundere ?
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:22
@ShaiLena: dobrze, ze nie wiesz
To nie jest przydatna wiedza
Odpisz
7 czerwca 2015, 10:15
@gulpin: Teraz już wiem. Ciocia wikipedia zawsze pomocna xD
Odpisz
31 maja 2015, 19:19
Ej, sprzedawali to kiedyś w moim sklepiku szkolnym! Tylko pod nazwą "kiblowe żarcie".
Odpisz
31 maja 2015, 19:30
pare youtuberów nakrecilo jak jedli
Odpisz
31 maja 2015, 21:38
*pili :D
Odpisz
31 maja 2015, 21:54
współczuję ci (ale nie z kiblowym żarciem)
Odpisz
31 maja 2015, 22:13
Więc dlaczego mi współczyjesz?
Odpisz
31 maja 2015, 22:55
bo ten dziwak z kurczakiem na awatarze chce cię przytulić
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 23:02
Wiesz nie jest aż tak źle, kiedy chce mnie tylko przytulić ;-;
Odpisz
31 maja 2015, 23:05
ale on warjuje na twoim punkcie to po prostu nałóg
Odpisz
1 czerwca 2015, 00:35
Franek...pamietaj...ona siedzi mi na ramieniu, a tylko ja IDE gdzie ona chce...więc punk kogut czy pole mogą najwyżej wystawić gardło.
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:12
@WolfWolfyWolf: hmm
Odpisz
3 czerwca 2015, 19:05
Miałaś składane? U mnie były złożone od razu z jakimś proszkiem w środku i lizakiem.
Odpisz
3 czerwca 2015, 19:34
Potwierdzam. W Polsce też były takie kibelki.
"Cudze chwalicie, swego nie znacie".
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:18
@Mijak: ja tam w Polsce widzialem takie ale z proszkiem
Odpisz
4 czerwca 2015, 20:14
Dobra, może nie dokładnie takie. Ale równie dziwaczne, a przecież o to tu chodzi.
Odpisz
3 czerwca 2015, 20:54
ekhem...to dla dzieci,ma to ich rozbawić.
Odpisz
4 czerwca 2015, 11:01
@NecroTheGOD: to w środku się je poglądaj Agnieszkę Grzelak
Odpisz
4 czerwca 2015, 10:06
Polecam wpisać w googlach "Aka-manto", wtedy możecie powiedzieć, że Japończycy są dziwni.
Odpisz
4 czerwca 2015, 01:21
stereotypy. w polsce ludzie jedzą lody o smaku paprykarza, jedzą kasze z krwią, zupe z krwi, policzki świńskie, flaki, ozorki, salceson, czy inne dziwactwa. a w japonii jak coś jest w jednym miejscu do dostania to od razu szok, to taki dziwny kraj, dla każdego to musi być tam normalne. ale tak nie jest
Odpisz
4 czerwca 2015, 00:36
W Polsce tez to jest
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:29
Kto to zna od Mariana?
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:53
A nocnik który cię chwali za wysranie się nie jest dziwny?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2015, 22:30
Nie ma jak to zjeść żarcie z klibla o poranku. :)
Odpisz
3 czerwca 2015, 21:24
Odpisz