Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2018, 14:42
Ile razy już tak miałem...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:47
raz mój znajomy chciał kupić coś z automatu to kupił i spadło na coś co utkneło spadły oby dwie rzeczy i jeszcze pieniądze które wrzucił wypadły do reszty i miał 2 rzeczy i jeszce automat zapłacił xD
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:52
Ha ja raz chciałem se chipsy kupić ale paczka była zbyt ''wysoka'' i czubek paczki zawadził o szybę i nie chciało wypaść więc kupiłem sobie paluszki potem po chwili spadły chipsy i CAŁĄ kasę mi zwrócili ;p
Odpisz
8 czerwca 2015, 10:56
I know that feel bro...
Odpisz
7 czerwca 2015, 22:38
Bo najprawdopodobniej jesteś ślepym chu.em
Odpisz
7 czerwca 2015, 20:10
Chcieć kupić herbatę, przez przypadek wybrać barszcz. Życie na krawędzi.
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:44
Mój kolega wrzucił 5 zł na herbatę, kliknąłem mu barszcz.
Odpisz
7 czerwca 2015, 22:00
@makajet: Mój kolega wrzucił grosza do automatu i wypadł mu Snickers. o_O
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 22:22
@Kivera: mój kolega włożył 5 zł wybrał coca cole i mu poleciało 7 butelek ( coca cola była za 3.60)
Odpisz
7 czerwca 2015, 22:25
WTF!?
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:08
A nie trzeba po wpisaniu numeru wcisnąć przycisk jeszcze ?
Odpisz
1 czerwca 2015, 06:53
Tyle, że w prawym dolnym rogu jest 10 na klawiaturze. Nie widzę problemu.
Odpisz
1 czerwca 2015, 12:32
@Nero76: Ale ile automatów tak ma? Odpowiem za ciebie: bardzo niewiele. Typowa osoba nawet nie pomyślałaby, że tutaj jest specjalny przycisk do „10".
Odpisz
1 czerwca 2015, 09:30
MY CHCEMY DORITOZY W POLSCE! YOLO
Odpisz
21 marca 2016, 16:49
są w polsce doritosy xD
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 07:26
Gdybyś stukał w klawisze w sposób ogarnięyty . Miał byś doritosy.
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:29
W dolnym prawym rogu klawiatury jest dziesięć, więc stukanie szybko w klawisze nic by nie dało.
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:48
No dobra poprawione.
Odpisz
1 czerwca 2015, 14:05
A co by było gdyby chciał wpisać 11 albo inną liczbę dwucyfrową? Co wtedy?
Odpisz
1 czerwca 2015, 14:52
@Gray1997: Nie ma 11...
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:18
ale automat co daje za darmo zarcie jest extra
Odpisz