Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2018, 14:42

Ile razy już tak miałem...

Avatar Aleks111PL

30 sierpnia 2017, 16:47

raz mój znajomy chciał kupić coś z automatu to kupił i spadło na coś co utkneło spadły oby dwie rzeczy i jeszcze pieniądze które wrzucił wypadły do reszty i miał 2 rzeczy i jeszce automat zapłacił xD

Avatar Predator_PL

19 grudnia 2016, 15:52

Ha ja raz chciałem se chipsy kupić ale paczka była zbyt ''wysoka'' i czubek paczki zawadził o szybę i nie chciało wypaść więc kupiłem sobie paluszki potem po chwili spadły chipsy i CAŁĄ kasę mi zwrócili ;p

Avatar Dexterek

8 czerwca 2015, 10:56

I know that feel bro...

Avatar Macio720

7 czerwca 2015, 22:38

Bo najprawdopodobniej jesteś ślepym chu.em

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 20:10

Chcieć kupić herbatę, przez przypadek wybrać barszcz. Życie na krawędzi.

Avatar makajet

7 czerwca 2015, 21:44

Mój kolega wrzucił 5 zł na herbatę, kliknąłem mu barszcz.

Avatar Kivera

7 czerwca 2015, 22:00

@makajet: Mój kolega wrzucił grosza do automatu i wypadł mu Snickers. o_O

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 czerwca 2015, 22:22

@Kivera: mój kolega włożył 5 zł wybrał coca cole i mu poleciało 7 butelek ( coca cola była za 3.60)

Avatar Kivera

7 czerwca 2015, 22:25

WTF!?

Avatar arektatarowicz

7 czerwca 2015, 21:08

A nie trzeba po wpisaniu numeru wcisnąć przycisk jeszcze ?

Avatar Nero76

1 czerwca 2015, 06:53

Tyle, że w prawym dolnym rogu jest 10 na klawiaturze. Nie widzę problemu.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 12:32

@Nero76: Ale ile automatów tak ma? Odpowiem za ciebie: bardzo niewiele. Typowa osoba nawet nie pomyślałaby, że tutaj jest specjalny przycisk do „10".

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 09:30

MY CHCEMY DORITOZY W POLSCE! YOLO

Avatar maxiu1244

21 marca 2016, 16:49

są w polsce doritosy xD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 czerwca 2015, 07:26

Gdybyś stukał w klawisze w sposób ogarnięyty . Miał byś doritosy.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 07:29

W dolnym prawym rogu klawiatury jest dziesięć, więc stukanie szybko w klawisze nic by nie dało.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 07:48

No dobra poprawione.

Avatar Gray1997

1 czerwca 2015, 14:05

A co by było gdyby chciał wpisać 11 albo inną liczbę dwucyfrową? Co wtedy?

Avatar Rander

1 czerwca 2015, 14:52

@Gray1997: Nie ma 11...

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 07:18

ale automat co daje za darmo zarcie jest extra

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka