Gdybyś mógł mieć jedną supermoc...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2023, 21:27
Moc kopiowania wszystkiego co zobaczę nowet na ekranie
Odpisz
24 sierpnia 2022, 19:03
Moc wszystkich mocy(pomysł z przedszkola)
Odpisz
28 stycznia 2022, 18:41
Psycho-geogenezę
Odpisz
26 listopada 2020, 10:19
Moc z gwiezdnych wojen.
Odpisz
28 kwietnia 2020, 02:17
Omnipotencja.
Odpisz
31 marca 2020, 11:35
Chciałbym umieć spełniać wszystkie swoje życzenia za kiwnięcień małego palca u ręki
Odpisz
10 stycznia 2019, 09:15
NIESKOŃCZONA SIŁA POLITYCZNA
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:22
stop-czas XD
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:53
@fiszu44: ubierz się ciepło z powodów które zi zaraz wymienię:
1) jeśli wszystko oprócz ciebie się przestanie ruszać to cząsteczki powietrza będą miały -273*C ( 0*K ) z powodu braku drgań cząsteczek.
2) światło ma jak pamiętam prędkość 300 000 km/sek co oznacza że jeśli wszystko się zatrzymie to światło się też zatrzymie i jak coś zrobisz to nie będziesz widział zmian.
3) gdybyś zamierzał rozruszać powietrze ( aby było cieplej ) chociaż nawet drobny ruch wystarczy ( np: chodzenie ) i byś zamierzał przyśpieszyć czas żeby było normalnie to nagle wszystko w twojej okolicy by eksplodowało gdyż te cząsteczki by miały nieograniczoną prędkość ( ty byś prawdopodobnie też eksplodował bo gdy się poruszasz to nie każda część twojego ciała porusza się jednakowo szybko ( przy chodzeniu twoja jedna noga idzie do przodu gdy druga się cofa ( mówię to jeśli chodzi o względem ciebie ( np : głowy ) ) ).
4) wszystko co się otacza będzie czymś miękkim gdyż gdyby tylko dla przykładu nie zatrzymać ale spowolnić czas to twoje ruchy były by bardzo szybkie i robiąc cokolwiek byś to niszczył ( wszystko było by delikatne ) więc prubując chodzić niemógł byś się w ogóle poruszać ( spójrz punkt 5 ).
5) brak grawitacji gdyż nic by cię nie przyciągało tak mocno abyś się do czegoś przyciągnął ( znaczy że jedyny sposób ruchu to wymachiwanie rękoma i nogami ( jenak nie będzie siły odrzutu ( spójrz punkt 4 ) ).
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:02
@Erdien: pffy, zniszczyłeś moje marzenia TT-TT
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:20
@Erdien: mógłby zatrzymywać tylko to, co chce, nie zatrzymując środowiska
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:28
@fiszu44: To może super prędkość?
Odpisz
2 czerwca 2015, 17:47
@Sauron: ale ja chciałam stop-czas TT-TT XDD
Odpisz
8 kwietnia 2018, 23:56
@Erdien: Jeśli zatrzymałeś czas to tak jakbyś nie istniał w danym momencie, ale miał wpływ na wszystko co się dzieje. Jesteś, ale cie nie ma.
Odpisz
25 kwietnia 2018, 21:58
@TrueStoryGuy: dobre spostrzerzenie
Odpisz
8 kwietnia 2018, 23:53
Kontrole nad czasem.
Odpisz
23 marca 2018, 18:47
Moc wszystkich mocy
Odpisz
4 stycznia 2018, 14:25
Nieskończona wiedza!
Odpisz
2 stycznia 2018, 06:43
DETERMINACJA.
Odpisz
25 września 2017, 22:44
Chcę byč sajaninem
Odpisz
14 sierpnia 2017, 20:11
telekinezę! swoja droga to zabawne, ale bedac dzieckiem naprawde wierzyłam, ze mozna sie tego nauczyc, wystarczy tylko w to wierzyc i cwiczyc... xD nie macie pojecia jak ogromna byla moja radosc, kiedy przeciąg strącił szklanke, ktora jak wtedy myslalam poruszylam sila umyslu xDD
Odpisz
19 marca 2017, 23:11
Chcę mieć broń której mogę zawsze użyć!
Odpisz