Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar baretos

Edytowano - 5 czerwca 2015, 09:09

beatsy ?... nawet tańsze modele AKG są od nich lepsze ,z tańszych osobiście polecam k511 bas jest w nich dość dobry choć dla jego koneserów będzie troszkę za słaby ,jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie jak na słuchawki za tą cenę które mogą tym atutem konkurować z droższymi modelami niektórych producentów, dla mnie beatsy to strata pieniędzy na lans, lepiej kupić słuchawki z profesjonalnej firmy muzycznej które i tak będą tańsze.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 12:44

@baretos: Beatsy do wielki szajs za kupę kasy.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 5 czerwca 2015, 06:08

10 zł to nie majątek
gorzej jakby przegryzł od internetu

Avatar albert7168

5 czerwca 2015, 06:37

@bylejakbylegdzie: Czyli ty też uważasz że to podróbki ?

Avatar bylejakbylegdzie

5 czerwca 2015, 06:51

@albert7168: jeśli ktoś kupuje drogie słuchawki tej samej jakości co tanie no to jego wina :D

Avatar albert7168

5 czerwca 2015, 07:30

@bylejakbylegdzie: Dobrze powiedziane ^^

Avatar zuza2104

Edytowano - 5 czerwca 2015, 09:49

@bylejakbylegdzie: mi się popsuły po dwóch tygodniach... :/ właściwie to kabel, ale to też część słuchawek...

Avatar bylejakbylegdzie

5 czerwca 2015, 10:05

@zuza2104: kabel zawsze można jeszcze polutować

Avatar ognistyptak555

Edytowano - 5 czerwca 2015, 09:39

jedzenie w drodze do azji głosu nie ma :v

Avatar wiktorios

5 czerwca 2015, 08:50

[*]

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 czerwca 2015, 08:16

Beatsy? Meh, drogie gówno.
Kupcie se takie JVC, albo inne dobre słuchawki.
Ja mam model HA-G101-EF i o ile nie są super bajeranckie, lub piękne, o tyle za**biście brzmią i są prawie nie do zdarcia.

Avatar VanQuisch

5 czerwca 2015, 08:28

Ja w najbliższym czasie mam zamiar uzbroić się w Razera Kraken PRO neon. Bo grunt to dobry bas :D

Avatar pieerzyk

5 czerwca 2015, 07:13

Psy nie mówią

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 09:25

@pieerzyk: To mogą być jego myśli.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ikony

Co to takiego?

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka