Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2022, 09:46
Miałęm nadzieję na porady jakieś
Odpisz
30 maja 2017, 19:04
"Poprosić o posmarowanie palców olejkiem(...)"- Co kur*a?
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 10:05
@DarkusPL: wyobraz sobie, że idziesz poznańskim rynkeim i nagle jakiś facet uderza do cb z tekstem "hej kiciu posmarujesz mnie olejkiem?
Odpisz
19 października 2018, 09:08
Mniej więcej się zgadzam.
Odpisz
6 czerwca 2015, 09:49
Akurat Długosz jest całkiem spoko, ale dlaczego księża wypowiadają się głównie w tematach o których nie mają pojęcia, czyli o pracy i rodzinie?
Odpisz
23 maja 2017, 22:38
@Piotr99: Bo są to tematy ważne
Odpisz
7 maja 2017, 11:24
Chciałbym sie wypowiedzieć ale obawiam sie gównoburzy.
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:00
Nie no, mądrze gada. Może jest to trochę przejaskrawione (ja na przykład nie mam nic przeciwko umawianiu się w domu którejś ze ,,stron"), ale sens w tym jest. Nie jestem co prawda wierzący, ale w 90% zgadzam się z tym. Najciekawszym sposobem jest ,,Najlepiej pomyśleć, czy chcielibyśmy, by tak była podrywana nasza siostra" - ja siostry nie mam, ale że hipokryzji nienawidzę, to w sumie jest chyba najmądrzejsza porada.
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:17
@Phantom_of_the_Opera: Masz rację, ale dla mnie z tą siostrą to przesada. Dziewczyne powinno się traktować jak przyjaciółkę (jak ktoś jest w dobrym związku to nie musi się bać friendzone) i się dobrze z nią bawić. A z siostrą nie zawsze musi się układać. taka moja opinia
Odpisz
5 czerwca 2015, 23:01
@pelus1999: Ja i moja siostra to tak jak Bill Gates i Steve Jobs z początków Appla. Albo Android i IOS na jednym smarphonie. Albo Tusk i Kaczyński przy mównicy.
Odpisz
7 czerwca 2015, 15:21
@pelus1999: Jeśli chodzi o układanie się relacji, to w tym względzie masz rację. Moim zdaniem, przy porównaniu do siostry chodzi raczej o szacunek do dziewczyny. Zobacz, że zdanie nie jest sformułowane: ,,traktuj ją jak siostrę", tylko ,,pomyśleć, czy chcielibyśmy, by tak była podrywana [przez innego chłopaka] twoja siostra", czyli po prostu, żeby nie zachowywać się jak hipokryta.
Odpisz
6 czerwca 2015, 09:07
polać Tośkowi polać !!!
Odpisz
6 czerwca 2015, 07:50
,,Poprosić o posmarowanie olejkiem" xD
Odpisz
6 czerwca 2015, 07:15
Bardzo dobre rady. Ja nie mam nic przeciwko temu człowiekowi.
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:14
Ksiądz, którego obowiązuje celibat, mówi jak należy podrywać.
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2015, 19:27
@Gray1997: To trochę dziwne, bo pewnie wie więcej niż ty.
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:18
@Gray1997: i za co strzałki w dół? moim zdaniem powinno się pisac uzasadnienie strzałki w dół
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:55
@Gray1997: Strzałka w góre:Za potwierdzone info
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:48
Eee tam, ja bym wolał flirtować po ateicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:30
"flirtować przez SMSy i internet to grozi uzależnieniem" rozje**ło system xD
Odpisz
1 czerwca 2015, 16:38
Zaprosić na lody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:29
@Aragok666: LOL... XD
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:53
Ale co, przecież to jest sensowne, jeżeli naprawdę dziewczyna nam się podoba i chcemy od niej czegoś więcej albo po prostu nie chcemy odwalić czegoś głupiego.
Brawa dla niego.
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:03
Co jak co, ale tym mówi z sensem i nie widzę tu nic ultra katolowego.
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:25
Po prostu porady dla prawdziwego mężczyzny.
Odpisz