Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2017, 23:48
Opowiadanie jest, czy to wazne o czym? tylko kilka błędów i już 1 :( Podła facetka
Odpisz
31 grudnia 2020, 20:44
@sleyia: Nie ma akapitów i za krótkie pewnie. Słabe to opowiadanie
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 01:08
No jakbym widział swój felieton na wosie. Moja głupia nauczycielka też pozaznaczała celowe błędy
Odpisz
13 kwietnia 2017, 16:44
@Chemical: błąd to błąd
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:31
Czekam na ekranizację.
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:11
Wciąż lepsza historia miłosna niż "Zmierzch".
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:00
@Gray1997: ale w każdym bądź razie nie chodzi mi o to że mam coś do tego wiersza tylko o to,że nie trzeba bez potrzeby obrażać filmów ani tym bardziej twórców książek :)
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:03
@Zakochananazawsze: Nie trzeba także od razu mówić komuś, że ma "ryj zjechany jak pielgrzym sandały".
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:06
a tak mi się rzekło jakoś XD
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:07
jestem po prostu przyzwyczajona do tego że ktoś obraża coś lub kogoś dla zabawy i tyle w tym temacie :P
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:08
@Zakochananazawsze: To jest internet, tutaj każdy obraża wszystko i wszystkich.
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:17
@Zakochananazawsze: Można obrażać wszystkich bez względu. To jest wolność słowa.
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:24
@Zakochananazawsze: Dziecko neta bo jeśli jest dziś dzień Święty, i mówisz ma ryj zjechany jak PIELGRZYM sandały. A skąd wiesz że ma sandały? a Pielgrzym to osoba wierząca w Boga.A jak ci coś nie pasuje to nie musisz obrażać Wiary Boga.
Odpisz
4 czerwca 2015, 16:00
@dustin2001: Mam nadzieję, że to sarkazm. Wolność słowa nie oznacza, że można wszystko obrażać. Wtedy to jest oczernianie, a to jest karalne.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2015, 17:41
@Pikachu: To nie jest sarkazm, ale jednak chodzi o to, że możemy obrażać kogoś wg naszej opinii, jeżeli jest to prawda.
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:41
w bulu i nadzieji XD
Odpisz
4 czerwca 2015, 15:14
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:40
"Still better story than Twilight"
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:30
Chyba jestem ślepy bo sie doczytać do połowy nie moge
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:15
prawda jest taka że ocena zależy od samopoczucia nauczyciela, kiedyś napisałem zabawne opowiadanie i dostałem 5, innym razem dostałem 1
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:09
<UNSEE> <UNSEE> <UNSEE>
Kur*a, co zostało zobaczone to się nie odzobaczy ;-;
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:03
Odpisz
1 czerwca 2015, 16:59
Czemu ndst?! To najlepsze opowiadanie na świecie!
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:22
@wiki9595: To nie opowiadanie. Gdyby dal akapity to by było.
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:23
Ah... Mój błąd...
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:40
Ja daje cel.
Odpisz
1 czerwca 2015, 16:41
KISNĘ XD
Odpisz