Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2015, 18:13
Być może zniszczy trochę placówek zajmujących się animegówna i magogówna.... oby
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2015, 18:28
@Chrzaszcz_Trzcinowy: zauważ że teraz wzburzasz falę hejtów od czytających mangi i oglądających anime, więc się zastanów xd
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:33
@LaPrincessA: dam ci na pw pewien link... ok? :p
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:45
@Chrzaszcz_Trzcinowy: +1
Odpisz
4 czerwca 2015, 19:04
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Równie dobrze możesz powiedzieć, że życzysz im śmierci.
Odpisz
4 czerwca 2015, 19:13
@FD_God: Nie... ja chcę by zniszczono budynek, nie pracowników... im życzę żeby oprzytomnieli i nie robili więcej tego szitu...
Odpisz
4 czerwca 2015, 21:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Chwała panu za nietolerowanie chińskich porno bajek ;)
Odpisz
4 czerwca 2015, 22:23
@Chrzaszcz_Trzcinowy: anime jest superr!!!111!!1!11oneone1!!!
Odpisz
4 czerwca 2015, 22:59
@PanSowa12: Znagadzam siue!11111111111111111111oneoneone!
Odpisz
5 czerwca 2015, 08:54
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Chodziło ci pewnie o mangogówna....jak hateujesz cos/kogos to trochę poswięć orto. Nie działa mi alt+s.
Odpisz
5 czerwca 2015, 08:57
@Chrzaszcz_Trzcinowy: P.S anime to najlepsza animacja stworzona przez człowieka i nie jest to bajka.A jak już bajka to japońska.Cichaj bo nie placówki od "animegówna" i "magogówna" będą zniszczone tylko ty.
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:48
@NecroTheGOD: 1. Nie każdy błąd w Pisowni to błąd ORTOGRAFICZNY... wbijcie sobie to do głowy.
PS. Zniszczony.. ta.. już to widzę...
Odpisz
6 czerwca 2015, 09:59
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Co za deb....wygłupiam się tylko nic cie nie chcę zrobić...ziom...
Odpisz
12 kwietnia 2017, 17:59
@Chrzaszcz_Trzcinowy: no, anime jest zbyt duże je lubić
Odpisz
28 grudnia 2015, 11:38
Przytrzymajcie F10 :D
Odpisz
13 listopada 2015, 21:22
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2015, 00:48
Budynki w japonii są odporne na wstrząsy ziemi. Najwyżej na zewnątrz pęknie jakaś szyba, spadnie doniczka lub jakaś lampa odpadnie. Oni właśnie kryją się w budynkach, co jest bezpieczniejsze. Gorsze są tsunami.
Odpisz
4 czerwca 2015, 21:58
Zgaduję, że artykuł z Onetu...
Odpisz
4 czerwca 2015, 20:37
To pewnie błąd, ale mogłoby chodzić o to, że siła trzęsienia w sumie była duża, na szczęście rozłożona na długi czas.
Gdyby trzęsienie ziemi o takiej sile trwało krócej, mogłoby narobić znacznie więcej zniszczeń, bo byłoby gwałtowniejsze.
Odpisz
4 czerwca 2015, 20:20
(*) Gonciarz
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:56
Gdyby trzęsienie było w innych krajach: O NIE!!! RATUJMY SIĘ! ZSYŁAJCIE POMOC!
W japonii: No wreszcie.
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:55
F11 i powstaje drugi nepal
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:24
"Przytrzymaj F11" mi sie przypomniało...
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:09
Dobrze, że nie było krótkie,bo by ludzie mogli przeżyć!
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:21
Ludzie to takie szkodniki, co zawsze przeżyją. Trzeba ich kilka razy zabijać.
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:14
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:09
Tak jak np.: Uciekaj jak naj bliżej! xd Kto wie z czego to jest niech napisze xd
Odpisz