Jeżeli kiedyś uznasz swój pomysł za durny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Lekko nie będzie
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2015, 17:53
Odpisz
4 marca 2016, 16:17
@FreezyPop: Oszczam :v
Odpisz
4 marca 2016, 16:23
@sliwka20v: Przecież to komentarz z poprzedniego roku, po cholerę odpisujesz?
Odpisz
4 marca 2016, 16:53
@FreezyPop: Nie wiem, nie spojrzałam na datę, przepraszam.
Odpisz
22 stycznia 2017, 23:24
@FreezyPop: LOL!
Odpisz
28 października 2017, 22:47
@ham22: Czy ktoś mówił na temat odpisywania dawnych komentarzy?
Odpisz
8 czerwca 2018, 15:18
@piard: ze so
Odpisz
24 czerwca 2018, 10:35
@FreezyPop: Ups...
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:53
@FreezyPop: Nigdy nie pisz w ten sposób, bo znajdą się zawsze archeolodzy, którzy odpiszą.
Odpisz
22 marca 2019, 16:59
dokładnie
Odpisz
6 sierpnia 2020, 02:49
@Grzechoooo: Tacy jak ja
Odpisz
7 sierpnia 2020, 02:34
@Murarzowa: dokładnie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 12:45
@Grzechoooo: fajnie
Odpisz
21 kwietnia 2021, 15:35
zgadza się
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:00
@Szarok: szto
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:12
@Murarzowa:
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:13
@Szarok: Nie ma
specjalnie napisałam szto żeby nie było jajco
więc proszę zmazać swój punkt
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:17
@Murarzowa: a pstro może być?
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:18
@Szarok: nie nie może
i'm taking you to brazil rn
Odpisz
30 kwietnia 2021, 18:58
@Murarzowa: no
Odpisz
9 maja 2021, 11:31
@Grzechoooo: yes
Odpisz
27 maja 2021, 16:04
@Murarzowa: no
Odpisz
29 maja 2021, 00:33
@Grzechoooo: yes
Odpisz
7 czerwca 2015, 18:52
A nie o przerzutkach rowerowych firmy Sram albo kosmetyki Pupa?
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 19:26
@Gunwo69: Albo zabawkowe samochodziki "SIKU"...
Odpisz
21 kwietnia 2021, 19:14
@unicorn_zuzu: TEŻ MIAŁAM AUTKA SIAKU
jej
Odpisz
22 kwietnia 2021, 13:26
@Murarzowa: Siku*
Odpisz
30 kwietnia 2021, 18:57
@Gunwo69: a "pupa" po amgielsku to larwa.
Odpisz
14 listopada 2015, 16:04
A ciekawe jaki w Brytanii mają stosunek do samochodów KIA*?
*KIA-oznaczenie osoby zabitej na służbie, Killed In Action.
Odpisz
9 lutego 2018, 11:11
@ChudyPan: dzieki za info
Odpisz
9 lutego 2018, 13:51
@ChudyPan: NIE NO NIE GADAJ
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2018, 11:10
i okazały się sukcesem
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:30
Koreański fotograf Sam Hui
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:41
Buty firmy "Jumex"?
Wózki rla dzieci "Delti"?
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:17
Albo na rynek francuski Toyote MR2 :v
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:09
@CzestochowaBall: Toyota jest gówniana xD
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:51
@unicorn_zuzu: Lubisz AdBustera? :D
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:27
@CzestochowaBall: Tak tylko bardzo xD
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:30
@unicorn_zuzu: pjona!
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:13
@CzestochowaBall: *Pjona*
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:20
@unicorn_zuzu: Kanapka
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:57
@pawelek9889: Z masłem.
Odpisz
8 czerwca 2015, 00:32
@unicorn_zuzu: nie
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:31
Ta nazwa wynika z połączenia firm: "OSM" i "Wolfram"...
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:01
@Psychopata_PL: Osm*
Osm to nazwa własna pierwiastka, imienniku. :T
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 20:13
W sumie firma Curver też ma taką nazwę którą czyta się "Kuŕwer"
I jest jeszcze sprzęt rowerowy "Sram"
Odpisz
7 czerwca 2015, 18:07
ja jak oglądałem film na YouTube to wyskoczyła mi reklama firmy Cutas .-.
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:58
Ja mam pudła firmy Curver :V
Odpisz
7 czerwca 2015, 17:34
@Wizados: Ja też. *piona*
Odpisz
7 czerwca 2015, 17:35
@Milcich: Pjona :D !
Odpisz
7 czerwca 2015, 17:55
@Wizados: A ja mam te żarówki w samochodzie ;-;
Odpisz
7 czerwca 2015, 17:49
Tak wiem powinno być w dowcipach, ale jest związane z obrazkiem.(uwaga suchar)
Co to jest: wisi pod sufitem i grozi?
Żarówka osram.
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:02
Ale wiecie, że ta nazwa to zlepek 2 pierwiastków? .-.
Tego pierwszego przyznam się, że nie pamiętam za chiny ludowe, bo czytałem o tym baardzo dawno, a drugi jest od Wolframu.
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:05
Osm?
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:45
@rakso: Prawdopodobnie tak.
Odpisz
7 czerwca 2015, 16:56
Nie prawdopodobnie, a na pewno.
Choć i tak nic nie przebije koreańskiej firmy "O hui"
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 16:06
Ba, do góry nogami logo wygląda jak deska klozetowa.
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:09
W tle mógłbyś/mogłabyś dodać np.: True Story, Facepalm. itd. itp. Czarna pustka nie jest dobra.
Odpisz