Poczekaj na kolejną przemianę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Albo dla osób w spektrum
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Należy się za piękne oczy
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2017, 19:35
Odpisz
1 kwietnia 2017, 19:33
Jak można tak shańbić księżniczkę Celestię!??!?!?!
Odpisz
11 stycznia 2016, 01:08
Jak to do cholery odzobaczyć???
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2016, 16:34
@Fluttershy_MLP: co sie zobaczyło to sie nie odzobaczy...
Odpisz
2 września 2015, 19:12
Celestia!
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2015, 17:50
Cóż to, kuce?
Odpisz
26 lipca 2015, 18:28
@janfon: Nie, makaron z serem.
Odpisz
8 czerwca 2015, 07:39
Ookla ma dwa tryby:
-atak
-oczekiwanie na atak
Odpisz
10 lipca 2015, 08:51
@Pan_Kinomaniak: paszoł z ooklą
Odpisz
10 lipca 2015, 08:50
mamo!!!!
Odpisz
8 czerwca 2015, 14:43
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:50
@DewritoSApothecary:
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:55
COSPLAY, COSPLAY WSZĘDZIE
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:23
100% ACCURATE!
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:57
*wyciąga dwuręczny młot*
Ale nie myśl że Ci pozwolę na przemianą w twą ostateczną formę.
*biegnie do walki*
ZA CESARSTWO !
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 23:14
@Nagato661: Pomogę, jastem za wytępieniem psychokuców, przez których cały fandom mlp jest poniżany.
(Powiedział koleś udający kuca)
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:33
@Niewierny69: Cieszę się, że to słyszę, teraz łap
*rzuca tarczę i toporek*
I biegnij na lewą flankę
Uważaj na róg! Domyślam się z czego może być i mam nadzieję że się mylę.
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:21
@Nagato661: Potrzeba depsów na zasięg? Fire Mage ILVL 666 :P
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:47
@Nagato661: Zdajesz sobie sprawe że spłoniesz?
Odpisz
2 czerwca 2015, 09:48
@Nagato661: Ty cesarska gnido !
Odpisz
2 czerwca 2015, 12:06
@Nagato661: Za Narnie
Odpisz
8 czerwca 2015, 07:31
@Nagato661: też pomoge!!
za ojczyzne!
Odpisz
8 czerwca 2015, 14:37
@Soberker: Mało, stary, ty rajdujesz wgl?
Odpisz
8 czerwca 2015, 16:48
@Nagato661: Kawaleria przybyła!
Odpisz
8 czerwca 2015, 07:29
brony dzielą się na 2 typy:
-poje**ni
-normalni
Odpisz
8 czerwca 2015, 14:36
@syrenaman: Chyba raczej poje**ni i ci bardziej poje**ni.
Odpisz
8 czerwca 2015, 10:49
Kill it
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:52
<Komentarz dla hejtów>
|
|
|
|
V
Typowy brony.
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:47
Odpisz