Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FoxyThePirateFox3

16 października 2018, 18:43

Cuuuuuuuteeeeee<3<3<3<3<3<3 :3

Avatar LesbianMemes

10 maja 2018, 22:54

To są Fenki debille

Avatar FoxyThePirateFox3

16 października 2018, 18:43

@LesbianMemes: to chciałam napisać

Avatar gabi3060

4 czerwca 2015, 17:49

Jakie szweet ^.^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar nie_hejtuj_furry_

6 czerwca 2015, 22:04

@gabi3060: :| :)

Avatar gabi3060

6 czerwca 2015, 22:06

Avatar whity12

5 czerwca 2015, 13:36

I mogę umrzeć w spokoju XD

Avatar IkoUchiha

4 czerwca 2015, 22:41

Wyglądają jak fenki...

Avatar JuliaMH

4 czerwca 2015, 23:00

@IkoUchiha: bo to fenki c:

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 17:42

Fenki! Słodziaki :3! Prawie najsłodsze z lisów :3

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 19:27

Prawie?

Avatar qwerty41

4 czerwca 2015, 20:00

Nawet jako demon to przyznaje

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 22:52

Pieśce u mnie na pierwszym miejscu. :3

Avatar JuliaMH

4 czerwca 2015, 22:59

lisy <3

Avatar Oliwka_99

4 czerwca 2015, 22:12

liski??? to chyyyba fenki....

Avatar catkin876

4 czerwca 2015, 21:39

Sweet^.^

Avatar PanSowa12

4 czerwca 2015, 22:28

@catkin876: wracaj to swego pana facebookowa kreaturo!

Avatar Takita6

4 czerwca 2015, 20:30

so sweet :3

Avatar Pegi1337

4 czerwca 2015, 17:04

Fenki?

Avatar arektatarowicz

4 czerwca 2015, 17:11

@Pegi1337: tak, to są fenki :)

Avatar Pegi1337

4 czerwca 2015, 20:25

@arektatarowicz: Heh, nie byłam pewna. :)

Avatar Zjem_Ci_Matke

4 czerwca 2015, 19:44

Lisy to czyste zło!

Avatar hydrant

4 czerwca 2015, 22:28

Avatar Zjem_Ci_Matke

4 czerwca 2015, 22:57

@hydrant: Ten obrazek nie ma sensu w danej sytuacji. Lisy roznoszą larwy tasiemca bąblowatego, w dodatku świadomie. Proszę wyjdź.

Avatar hydrant

5 czerwca 2015, 08:05

Avatar kubage123

4 czerwca 2015, 19:04

To pewnie są kangury, ale ostatnio jak tak napisałem to dostałem dużo łapek w dół. I teraz pewnie też dostanę.

Avatar Batman75

5 czerwca 2015, 00:23

@kubage123: jedno pytanie:widzialeś kedyś kangura na czterech łapach?

Avatar Lagonablue

4 czerwca 2015, 17:27

Słodziaki :3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka