Niektórzy mówią, że odbija się tak po dziś dzień...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Fergus
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2015, 13:13
W 43 minucie puszcza bełta.
Odpisz
6 czerwca 2015, 19:58
Patrze patrze i nie widze gdzie jest gif ucięty
Odpisz
6 czerwca 2015, 20:50
Chyba jak trafia w lewą ściankę.
Odpisz
7 czerwca 2015, 11:20
@Kzyeki: Raczej nie bo gif zaczynał się jak był gdzieś na środku
Odpisz
7 czerwca 2015, 11:49
W takim razie chwilkę po odbiciu, bo widać lekkie zacinanie się.
Odpisz
6 czerwca 2015, 21:34
*Lord_Vader* bo jesteś ślepy
Odpisz
6 czerwca 2015, 18:04
przecież to jest jumpcity
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:19
Zapętlanie gifu like a boss
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:15
Ja to bym jeszcze dwa bełty po drodze puścił.
Odpisz