Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Quackmore

3 stycznia 2021, 00:49

Mmmmm

Avatar Flyingseeker

6 czerwca 2015, 12:19

Avatar Mewtwo1

6 czerwca 2015, 13:37

@Flyingseeker: Fuuuuj, aż to poczułem. ;-;

Avatar gabisoch

6 czerwca 2015, 13:41

@Mewtwo1: ja też ;.;

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 10:45

@Mewtwo1: Pjona :P

Avatar mati3853

10 czerwca 2015, 20:55

@Flyingseeker: kogo to nie spotkało

Avatar WielkiMoffPoppns

26 sierpnia 2020, 19:08

@mati3853: nie wiem

Avatar patryko1234

7 maja 2018, 15:18

Ten ból, ten przejmujący ból

Avatar lol0000003

8 czerwca 2015, 21:50

ja odrywam do przodu nie w tył.

Avatar rozwalgo

7 czerwca 2015, 01:43

Avatar Sauron

6 czerwca 2015, 12:56

Nożyczki albo obcążki? .-.

Avatar madzia777

7 czerwca 2015, 00:41

@Sauron: co to obcążki? xDDDD prędzej cążki....

Avatar Sauron

7 czerwca 2015, 00:53

@madzia777: Od małych obcęgów :|

Avatar miki864

6 czerwca 2015, 15:26

Od samego patrzenia mnie boli ;-;

Avatar Catmen

6 czerwca 2015, 19:55

@miki864: pjona brachu

Avatar miki864

6 czerwca 2015, 22:02

@Catmen: Pjona!

Avatar VanQuisch

Edytowano - 6 czerwca 2015, 14:40

Ja mam takich cosiów na palcach w piz-du.

Avatar Kivera

6 czerwca 2015, 13:28

No, zmora po prostu. ;_;

Avatar Kivera

6 czerwca 2015, 13:29

@Kivera: A gorzej jak skubiesz paznokcie i z boku to krew czasem leci ;*

Avatar gabisoch

6 czerwca 2015, 13:42

@Kivera: no, miałam tak

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 czerwca 2015, 12:03

mam to samo ale gorzej

Avatar Tycjan

6 czerwca 2015, 13:35

Też to mam i to o wieleee gorzej niż na obrazku.. x;

Avatar Pitrekkk

6 czerwca 2015, 13:19

niby mała rana, a boli jak cholera ;__;

Avatar Nieznany_w_internecie

6 czerwca 2015, 12:34

Zawsze wyobrażałem sobie jak to się kończy zdzieraniem dwucentymetrowego pasa skóry z przedramienia. <3

Avatar korobov

6 czerwca 2015, 12:31

Ja zwykle sobie odgryzam i po bólu.

Avatar Slenderowiec2012

6 czerwca 2015, 12:19

Gorzej jak pod paznokciem.

Avatar acocieto666

6 czerwca 2015, 12:14

zazwyczaj jest obok

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co za przypadek

No to posłuchane

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka