Oj, będzie jeszcze gorzej...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2021, 00:49
Mmmmm
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:19
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:37
@Flyingseeker: Fuuuuj, aż to poczułem. ;-;
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:41
@Mewtwo1: ja też ;.;
Odpisz
7 czerwca 2015, 10:45
@Mewtwo1: Pjona :P
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:55
@Flyingseeker: kogo to nie spotkało
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:08
@mati3853: nie wiem
Odpisz
7 maja 2018, 15:18
Ten ból, ten przejmujący ból
Odpisz
8 czerwca 2015, 21:50
ja odrywam do przodu nie w tył.
Odpisz
7 czerwca 2015, 01:43
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:56
Nożyczki albo obcążki? .-.
Odpisz
7 czerwca 2015, 00:41
@Sauron: co to obcążki? xDDDD prędzej cążki....
Odpisz
7 czerwca 2015, 00:53
@madzia777: Od małych obcęgów :|
Odpisz
6 czerwca 2015, 15:26
Od samego patrzenia mnie boli ;-;
Odpisz
6 czerwca 2015, 19:55
@miki864: pjona brachu
Odpisz
6 czerwca 2015, 22:02
@Catmen: Pjona!
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 14:40
Ja mam takich cosiów na palcach w piz-du.
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:28
No, zmora po prostu. ;_;
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:29
@Kivera: A gorzej jak skubiesz paznokcie i z boku to krew czasem leci ;*
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:42
@Kivera: no, miałam tak
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 12:03
mam to samo ale gorzej
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:35
Też to mam i to o wieleee gorzej niż na obrazku.. x;
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:19
niby mała rana, a boli jak cholera ;__;
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:34
Zawsze wyobrażałem sobie jak to się kończy zdzieraniem dwucentymetrowego pasa skóry z przedramienia. <3
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:31
Ja zwykle sobie odgryzam i po bólu.
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:19
Gorzej jak pod paznokciem.
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:14
zazwyczaj jest obok
Odpisz