Zostawił na noc otwarty garaż
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Znak czasów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2015, 23:56
czytam o Brianie od dawna, ale teraz pierwszy raz mu współczuję
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:32
Ja tam bym się cieszył.
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 19:22
W sumie...dla niego to fart bo by miał auto tanie w utrzymaniu a że ma taki szajs to nikt się nie zdziwi...bo to rudy
Odpisz
8 czerwca 2015, 17:35
On nie ma garażu 0.0
Odpisz
8 czerwca 2015, 17:11
czo to multipla
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:33
@kacper_kowol_3000: odkopman kontratakuje
Odpisz
8 czerwca 2015, 16:40
co jet ku*wa?
Odpisz
8 czerwca 2015, 16:23
Multipla nie jest taka zła tylko brzydka. :/
Odpisz
2 czerwca 2015, 21:46
To ja lecę zamknąć mój!
Odpisz
2 czerwca 2015, 21:16
Było tyle razya wciąż śmieszy XD
Odpisz