Rytualne palenie dokumentów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Żartownisie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2015, 22:07
O co chodzi z tą fifą?
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:09
@SentexPL: nwm.
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:14
@SentexPL: Jest tam afera korupcyjna, nawet sam były szef Fify został aresztowany pod tym zarzutem.... ;p
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:16
@DanKuso13: heh śmiechłem
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:19
@SentexPL: Czemu?
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:28
@rafal603: Emm... To po co dodajesz na ten temat komentarz?
To trochę bezsensu, nieprawdaż?
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:30
@DanKuso13: Ale Blatter dalej niewinny, je**ny świętoszek...
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:58
@DanKuso13: Jeszcze nie został aresztowany ale oby niedługo poszedł za kratki.
Odpisz
5 czerwca 2015, 13:36
@DeadExtreme: Może dead extreme
Odpisz
4 czerwca 2015, 09:56
Wybrano nowego papieża ?
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:05
Nic nie udowodnicie
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:43
Oni jeszcze nie wybralo nowego piłkarskiego papieża...
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:27
Hmm... już się pali...
Gdyby tak ktoś zrzucił tu bombę atomową...
*śmieje się szaleńczo i leci samolotem nazistów zrzucając bomby*
Odpisz
3 czerwca 2015, 23:03
@Kivera: Samolotem nazistów? Jest takie coś?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2015, 23:34
@Kivera: Naziści nie posiadali bomb atomowych.
Przyjmuje, że chodzi ci o bombę atomową o sile dzisiejszych więc po uderzeniu bomby byś zginął/zginęła od wybuchu/fali ognia o temperaturze 10mln stopni Celsjusza. (Mniejsza, siła wybuchu 15 megaton trotylu)
Pozdrawiam.
Odpisz
4 czerwca 2015, 05:33
eee słońce ma 5500°C nie chce mi się wierzyć żeby bomba miała 10 000 000°C
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2015, 05:36
dobra poczytałem na wiki zwracam honor
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:44
Bomb o mocy 15 MT jest mało w dzisiejszym uzbrojeniu atomowym, stawiałbym na 700 kt. Na dodatek, najsilniejsza bomba atomowa, jaką była Car bomba, o mocy około 58 MT została zrzucona właśnie z samolotu.
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:54
@deadxp: Nie znam się aż tak na bombach nuklearnych.
Dziękuję za poprawę.
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:22
co
Odpisz