Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czyzyk5

5 czerwca 2015, 00:05

J€bać śmierć,chce moje 20 tysi.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 10:02

Nie życze mu żeby jego kariera skończyła się jak ratownika z Dąbrowy, ale takiej pracy bym nie chciał :/

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 13:25

Jak skończyła się kariera ratownika z Dąbrowy?

Avatar Nelly99

4 czerwca 2015, 14:10

Właz w zjeżdżalni nie był do końca otwarty i chłopakowi oderwało nos i policzki. :)

Avatar kawtkawt

4 czerwca 2015, 14:40

@Nelly99: i ty się uśmiechasz

Avatar Nelly99

4 czerwca 2015, 15:54

@kawtkawt: No cóż, sam fakt że chłopak musiał sam przyjść po pomoc trzymając oderwane części twarzy w rękach mnie rozbawia. Bo oczywiście nikt mu nie pomógł -> To się nazywa Polska.

Avatar Lagonablue

4 czerwca 2015, 10:48

ja chce taką prace

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 13:50

@Lagonablue: zgadzan się z tobą

Avatar zajenty

4 czerwca 2015, 13:30

Było na Bezużytecznej jeszcze wczoraj

Avatar masterpredator124

4 czerwca 2015, 12:21

Gdzie można zdobyć taką prace?

Avatar amekninja555

4 czerwca 2015, 12:17

20 tysięcy miesięcznie? Chyba dolarów Zimbabwe...

Avatar makajet

4 czerwca 2015, 11:17

W Polsce też tacy byli, szkoda, że jeden skończył z rozwaloną twarzą i licznymi operacjami.

Avatar matimi3

4 czerwca 2015, 10:01

Tyle że jak coś pójdzie nie tak...

Avatar SurMix

4 czerwca 2015, 11:07

@matimi3: Na pewno puszczają wcześniej jakieś manekiny albo inne pierdoły zanim człowieka wpuszczą :D

Avatar matimi3

4 czerwca 2015, 11:11

@SurMix: Nie używaliby wtedy człowieka.

Avatar SurMix

4 czerwca 2015, 11:12

@matimi3: Bo człowiek jak manekin - yebnie się, nie rusza i lata we wszystkie strony :D

Avatar jacek1s

4 czerwca 2015, 10:10

Zjedzie, przeżyje ma 20 tyś. Zjedzie, umrze, grób. Cały myk tej pracy xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka