memy
gry
memy
dowcipy
ubieranki
wszędzie
Dodaj
Zaloguj się
Załóż konto
Gry
Memy
Filmy
Dowcipy
Ubieranki
Kolor tła:
jeja.pl
/
memy
/
memy
/
no i jak mam wjechać?
No i jak mam wjechać?
Ktoś zapomniał zamknąć okna
U nas zrobiłby wielką karierę
No i jak mam wjechać?
Tymczasem w Finlandii...
Kto w takiej pozie naprawia...
Za dużo arbuza!
To zawsze boli
Hello, my name is...
Takie tam, zabawy słowami...
Ile to diabelstwo musi kosz...
Oceń:
70
68
1
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.
Komentarze
Odśwież
corvus
7 czerwca 2015, 15:10
8
0
Odpisz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Opisz problem
Dołącz screena
Szybki jak błyskawica
Oceń:
81
7
4
Fajnie że odpowiedzieli
Oceń:
82
10
4
Niezniszczalne
Oceń:
98
21
6
WIĘCEJ MEMÓW
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
Tagi:
#niepełnosprawny
,
#schody
,
#wózek inwalidzki
,
#ludzie
,
#tabliczka
Ikony
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych
memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2015, 15:10
Odpisz