Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 18:31

Nieprawda, jestem przecież w domu.

Avatar Lagonablue

13 czerwca 2015, 14:03

przemo siema

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 14:19

@Lagonablue: Kim jesteś :O

Avatar Lagonablue

13 czerwca 2015, 17:56

nikim kogo znasz ( ͡o ͜ʖ ͡o)

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 18:02

@Lagonablue: Zaczynam się bać...

Avatar Lagonablue

13 czerwca 2015, 18:15

baby się boisz hahah nic ci nie zrobie tylko dawaj kase

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 21:37

@Lagonablue: To jakaś zbiórka społeczna?

Avatar Lagonablue

14 czerwca 2015, 17:41

tak

Avatar Slithey

1 września 2018, 16:01

@Lagonablue: i co dal?

Avatar Lagonablue

27 stycznia 2019, 18:18

@Slithey: Dał 3 złote na Kubusia, tyle mi wystarczy ^v^

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2016, 15:48

Troche szkoda tego chlopaka , TROCHE

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 18:11

ja mam klasę 12 gimbusy hehehehehehehheehhehe *demoniczny śmiech*

Avatar lukasz649

24 lipca 2015, 21:50

To w moim domu bo mój dom ma nr 32.

Avatar Tomasz95

12 sierpnia 2015, 23:02

@lukasz649: Masz dom na drugim piętrze szkoły?

Avatar lukasz649

13 sierpnia 2015, 09:03

@Tomasz95: Może :)

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 16:45

lol ale przypadek ja mam klase 32

Avatar rozwalgo

14 czerwca 2015, 10:59

Miszcz Pejnta

Avatar Lagonablue

13 czerwca 2015, 14:02

a ja znam

Avatar Teranert

9 czerwca 2015, 17:56

a co jeśli tam był przemek?

Avatar Windows_10

9 czerwca 2015, 13:41

*pjona

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 20:45

"Randomowy", moje oczy. Bo już w Polsce nie modne "przypadkowy".

Avatar bocian_je_zaby

9 czerwca 2015, 10:07

Przecież jest to to samo, jako Król zezwalam na używanie tego słowa.

Avatar megabolt22

9 czerwca 2015, 10:25

@bocian_je_zaby: Imię: Witaj... Skąd ja to znam?

Avatar bocian_je_zaby

9 czerwca 2015, 10:26

@megabolt22: Skądś znasz na pewno. Jestem sławny.

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 00:29

No wiesz naj inglisz is soł gud dat aj nid tu pochwalic sie łiw it

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 18:33

Ja tak mam z randomowymi ludźmi na ulicy jak czasem wychodzę z kumplami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Chciał tylko pomóc

Totalnie

Tymi się chodzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka