Krótka opowieść o rodzicielstwie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2015, 17:13
On w każdym komiksie inaczej dorasta :/
Odpisz
5 czerwca 2015, 17:50
@Janusz_Przewodnik: Bo w każdym komiksie jest zupełnie inny syn. Magia!
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 07:29
@krystian23: Nareszcie ktoś spostrzegawczy.
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:16
@krystian23: Zawsze ten sam przecież. Chyba, że mówisz o innych historiach...
Odpisz
6 czerwca 2015, 08:06
Uwielbiam tą serię.
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:05
TEN MAŁY GNÓJ TO CHŁOPAK?! Idę na libację bo mi smutno
:( #smuteczeg
Odpisz