Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 23:32

U mnie działa ^-^

Avatar kacper100025

7 czerwca 2015, 14:52

I komp ci sie nie rozpie**olił?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 czerwca 2015, 14:55

@kacper100025: Nie ^-^ tylko trochę tnie ^-^ ale ja w niego nie gram, tylko mój brat.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 15:53

ło jesteś pierwszym kogo widzę że się nie skarży na kompa ;S

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 czerwca 2015, 15:59

Znaczy mój komp to gówno, ale Wiedźmin jest na komputerze brata, ale jest naszym wspólnym, cause fuck logic ^-^ już sama nie wiem co napisałam ^-^

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 17:07

hmm.. nie winie Cię :D zdarza się każdemu nawet co chwile :P

Avatar mistrz_lamorozcow

8 czerwca 2015, 14:41

Przestańcie z tym wiedźminem. Tak samo half life, Xbox vs. PS...

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 21:48

Ło.. Ultra mi nie laguje ale nie chce mi się grać. :P

Avatar sebastianboss2

7 czerwca 2015, 15:48

Ja mam to samo w pierwszym Wiedźminie ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 15:43

pieprzenie płaczków kotka za pomocą młotka...

Avatar TheGreatcat

7 czerwca 2015, 14:46

Pfff... ja bym miał to samo już na instalatorze XD

Avatar miki864

7 czerwca 2015, 13:32

Na ultra? A nie na uber?

Avatar Kacukox

7 czerwca 2015, 13:44

@miki864: to było w wolfensteinie

Avatar WolfWolfyWolf

5 czerwca 2015, 01:07

mój brat właśnie gra w witchera

Avatar
Captain_0bvious

5 czerwca 2015, 08:49

@WolfWolfyWolf: Chyba w W-I-E-D-Ź-M-I-N-A

To jest polska gra, polskiej produkcji z polskimi żartami i na podstawie polskich książek polskiego pisarza. To jest tak polska gra jak typ tylko możliwe, więc nazywaj ją po polsku!

Avatar kacper100025

5 czerwca 2015, 09:09

Może jak chce może wiedzmin może witcher nikt mu tego nie zabroni

Avatar WolfWolfyWolf

5 czerwca 2015, 11:08

Panie...ja mowie witcher, bo 6 lat w Anglii...

Avatar smoczka

7 czerwca 2015, 13:18

a ty, trzymając fason polskości, spinasz dupsko jakby ktoś wymawiając angielską nazwę wiedźmina popełnił świętokradztwo na miarę plucia na pomnik papieża?:D

Avatar
Captain_0bvious

7 czerwca 2015, 14:28

@smoczka: Nah, gdyby ktoś nazywał łba przykład Batmana człowiekiem nietoperzem, drażniłoby mnie to równie mocno.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 08:09

Mi się odpalił na ultra ale miałem 2 FPS'y

Avatar kacper100025

5 czerwca 2015, 09:10

Masz lepszego kompa odemnie u mnie na ultra do jednego niedociogneło

Avatar
Captain_0bvious

5 czerwca 2015, 08:56

Wiedźmin na laptopie? Pfffff

Avatar xXkuba22Xx

5 czerwca 2015, 00:17

ta na laptopie... świetny pomysł

Avatar Quest123

4 czerwca 2015, 23:15

laptop i osobna klawiatura... seems legit

Avatar PolskiKaktusPL

4 czerwca 2015, 23:22

@Quest123: Ja tak mam, bo na biurku za wysoko ręce wtedy, a jak masz osobna to spokojnie do tej dolnej szufladki na klawiaturę. :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka