Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2015, 23:32
U mnie działa ^-^
Odpisz
7 czerwca 2015, 14:52
I komp ci sie nie rozpie**olił?
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 14:55
@kacper100025: Nie ^-^ tylko trochę tnie ^-^ ale ja w niego nie gram, tylko mój brat.
Odpisz
7 czerwca 2015, 15:53
ło jesteś pierwszym kogo widzę że się nie skarży na kompa ;S
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 15:59
Znaczy mój komp to gówno, ale Wiedźmin jest na komputerze brata, ale jest naszym wspólnym, cause fuck logic ^-^ już sama nie wiem co napisałam ^-^
Odpisz
8 czerwca 2015, 17:07
hmm.. nie winie Cię :D zdarza się każdemu nawet co chwile :P
Odpisz
8 czerwca 2015, 14:41
Przestańcie z tym wiedźminem. Tak samo half life, Xbox vs. PS...
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:48
Ło.. Ultra mi nie laguje ale nie chce mi się grać. :P
Odpisz
7 czerwca 2015, 15:48
Ja mam to samo w pierwszym Wiedźminie ;-;
Odpisz
7 czerwca 2015, 15:43
pieprzenie płaczków kotka za pomocą młotka...
Odpisz
7 czerwca 2015, 14:46
Pfff... ja bym miał to samo już na instalatorze XD
Odpisz
7 czerwca 2015, 13:32
Na ultra? A nie na uber?
Odpisz
7 czerwca 2015, 13:44
@miki864: to było w wolfensteinie
Odpisz
5 czerwca 2015, 01:07
mój brat właśnie gra w witchera
Odpisz
5 czerwca 2015, 08:49
@WolfWolfyWolf: Chyba w W-I-E-D-Ź-M-I-N-A
To jest polska gra, polskiej produkcji z polskimi żartami i na podstawie polskich książek polskiego pisarza. To jest tak polska gra jak typ tylko możliwe, więc nazywaj ją po polsku!
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:09
Może jak chce może wiedzmin może witcher nikt mu tego nie zabroni
Odpisz
5 czerwca 2015, 11:08
Panie...ja mowie witcher, bo 6 lat w Anglii...
Odpisz
7 czerwca 2015, 13:18
a ty, trzymając fason polskości, spinasz dupsko jakby ktoś wymawiając angielską nazwę wiedźmina popełnił świętokradztwo na miarę plucia na pomnik papieża?:D
Odpisz
7 czerwca 2015, 14:28
@smoczka: Nah, gdyby ktoś nazywał łba przykład Batmana człowiekiem nietoperzem, drażniłoby mnie to równie mocno.
Odpisz
5 czerwca 2015, 08:09
Mi się odpalił na ultra ale miałem 2 FPS'y
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:10
Masz lepszego kompa odemnie u mnie na ultra do jednego niedociogneło
Odpisz
5 czerwca 2015, 08:56
Wiedźmin na laptopie? Pfffff
Odpisz
5 czerwca 2015, 00:17
ta na laptopie... świetny pomysł
Odpisz
4 czerwca 2015, 23:15
laptop i osobna klawiatura... seems legit
Odpisz
4 czerwca 2015, 23:22
@Quest123: Ja tak mam, bo na biurku za wysoko ręce wtedy, a jak masz osobna to spokojnie do tej dolnej szufladki na klawiaturę. :D
Odpisz