Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maks2603

5 czerwca 2015, 16:23

Tak narodziłem się ja! Dobra, zabawa w "jeststem tym co mam na avatarze" jest już nudna i żałosna ;__;

Avatar Bastil123

5 czerwca 2015, 16:52

@Maks2603: Wręcz ku*wica czasami trafia jak widzę "Jestem sponczbobem, kanapkom i batmanem!"

Avatar bylejakbylegdzie

5 czerwca 2015, 17:55

@Bastil123: jacek kanapka?

Avatar Bastil123

5 czerwca 2015, 18:51

@bylejakbylegdzie: Ta, dobrze że złapałeś aluzję c:

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 19:00

Avatar Pstrong_Maciej

6 czerwca 2015, 19:34

@Maks2603: :(

Avatar Meuflagiator2000

6 czerwca 2015, 21:27

@Pstrong_Maciej: A ja tam się ku*wa zawsze czułem kotem ;-;
Chodzi mi o charakter *NOBODY CARES*

Avatar SCP_173

6 czerwca 2015, 21:35

@Maks2603: obrażasz nie jedną osobe :C dlatego mam tez nick ktory pasuje B)

Avatar jarek200211

6 czerwca 2015, 23:07

@Bastil123: Ja tam ogólnie już nie mówię, że jestem kapustą, ale czasami przypominam...

Avatar Sauron

6 czerwca 2015, 23:39

@Maks2603: Może będzie lepiej, jak się już nie będę odzywał...

Avatar GetRekt_MLG

7 czerwca 2015, 07:14

@Meuflagiator2000: A ja zawsze czułem się butelką napoju gazowanego noszącą okulary przeciwsłoneczne.

Avatar Meuflagiator2000

7 czerwca 2015, 07:50

@GetRekt_MLG: 1pkt za odwage...

Avatar ktos1346

7 czerwca 2015, 08:42

@Meuflagiator2000: A ja zawsze czułam się ktosiem z pingwinem na avatarze...

Avatar Meuflagiator2000

7 czerwca 2015, 09:20

@ktos1346: Dobra...

Avatar CzerwonyPoniacz

7 czerwca 2015, 10:54

@ktos1346: a ja zawsze czułem się japonką, która ubiera się w różowe kostiumy

Avatar ktos1346

8 czerwca 2015, 07:23

Avatar Brachiozaur08

21 czerwca 2015, 09:49

@Maks2603: Jestem Litwą i koniec kropka!

Avatar SharpNeedle

28 sierpnia 2015, 13:35

@Bastil123: Ja jestem Igło-Burgerem

Avatar JeffTheKiller000

29 października 2015, 18:17

@Maks2603: och to ciebie zdeptałem wczoraj rano och przepraszam ale zjadłeś mi moje śniadanie jak byś nie wiedział :)

Avatar Agaran

6 czerwca 2015, 19:47

Mnie zawsze zastanawialo jak niby jest radioaktywny? Ze wodor, tlen, azot, wegiel etc. w jego ciele ulega rozpadowi? Bez sensu... A nawet jakby sie nalykal jakiegos uranu, fransu, technetu to co? Umarlby....
Prosze o wyjasnienie :)

Avatar Milcich

6 czerwca 2015, 20:08

@Agaran: To się nazywa Science- Fiction.

Avatar bartekaa5

6 czerwca 2015, 21:45

@Agaran: Musisz być duszą towarzystwa.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 21:25

To jak on żyje-__-

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 19:01

"HumanSpider" dobre :D
5/5

Avatar DiKarpio

6 czerwca 2015, 19:32

To oceń przyciskiem wyżej ,bo nie musimy znać twojej opini.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka