Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2015, 17:28
Co Thor robi Lokiemu? :/
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2015, 18:20
@siamoler: najprawdopodobnie próbuje go skłonić do przemiany
Odpisz
7 czerwca 2015, 18:23
@siamoler: Lubi mnie denerwować to wszystko...
Odpisz
16 listopada 2015, 17:03
@siamoler: Loki jest potomkiem lodowych olbrzymów. Jego skóra reaguje na niebiesko w kontakcie z bardzo zimnym czymś.
Odpisz
16 listopada 2015, 21:37
@eah_raven_queen: Dzięki, naprawdę dzięki.
Odpisz
17 listopada 2015, 07:45
@siamoler: To sarkazm?
Odpisz
17 listopada 2015, 15:27
@eah_raven_queen: Tak i to w ch*j duży.
Odpisz
20 czerwca 2015, 14:05
Ta... Znam Thora od dziecka. Raczej by tak nie zrobił. No ale czasem trudno jest przewidzieć zachowania umysłów prostych (a Thor nie grzeszy rozsądkiem).
Odpisz
29 lipca 2015, 19:00
@Scarlett_Potens: Hej...
Odpisz
29 lipca 2015, 20:06
@ThorOdinsson: Obraziłam Cię?
Odpisz
30 lipca 2015, 08:39
@Scarlett_Potens: Tak troszeczke...
Odpisz
30 lipca 2015, 10:18
@ThorOdinsson: To źle?
Odpisz
30 lipca 2015, 13:04
@Scarlett_Potens: Chyba tak.
Odpisz
30 lipca 2015, 14:21
@ThorOdinsson: Dlaczego? Robię to nie pierwszy i nie ostatni raz.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:29
@Scarlett_Potens: Serio? Znaczy, wiem że skądś cię znam, ale...
Odpisz
30 lipca 2015, 16:50
@ThorOdinsson: Jestem twoją kuzynką ośle! Wychowywałam się w tym samym pałacu co ty!
Odpisz
30 lipca 2015, 16:51
@ThorOdinsson: Co prawda więcej czasu spędzałam z Lokim nie z Tobą, ale i tak Twoja skleroza musi być ogromna skoro mnie zapomniałeś.
Odpisz
31 lipca 2015, 07:46
@Scarlett_Potens: och, faktycznie...
Odpisz
31 lipca 2015, 16:11
@ThorOdinsson: I dopiero sobie przypomniałeś? Nic ty się nie zmieniłeś.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 11:52
Urocze... XD
Loki i tak najlepszy od zawsze :<
Odpisz
16 lipca 2015, 15:26
A jeśli można wiedzieć to co w tym uroczego?
Odpisz
16 lipca 2015, 19:38
@Loki_Odinson: wykonanie, pomysł. A czemu nie?
Odpisz
29 lipca 2015, 18:59
@Loki_Odinson: Ale masz minę :D
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:25
No ot jest piękne. Czy tylko mi się zdaje, że Thor bywa czasem męczący?
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:28
@eah_raven_queen: Czasem...to raczej mało powiedziane.
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:15
A ja mam pytanie, kto obecnie rządzi w Asgardzie. Bo łatwo się pomylić. I teoretycznie Cię wygnano, niby nie - pogubiłam się
Odpisz
18 czerwca 2015, 15:16
@eah_raven_queen: Nie wygnano mnie.To ja rządzę teraz Asgardem.
Odpisz
18 czerwca 2015, 16:52
Wybrano Cię na króla czy sam wepchnąłeś się na tron. :D A gdzie podział się Thor? Czy Loki teoretycznie nie umarł w ,,Thor: Mroczny świat"?
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2015, 17:11
@eah_raven_queen: Thor odszedł na Midgard czyli tak zwaną Ziemię by tam ją chronić.Nie,nie wybrano mnie na króla ale czego nie robi się dla władzy?Co do 2 pytania...Nie umarłem to była iluzja...
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:18
Sprytne... W sumie to zazwyczaj wykorzystujesz bardzo sprytne iluzje, więc ... A jak się wepchnąłeś na tron, bo Tobie zazwyczaj wiele rzeczy się udaje?
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:29
@eah_raven_queen: Przemieniłem się w strażnika...Powiedziałem Odynowi że odnaleźli moje ciało...On doznał szoku,a ja wolałbym nie mówić jak go wykończyłem.
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:34
Ale na tronie zasiadasz jako Loki czy Odyn? Bo równie dobrze mogłeś go ,,podmienić".
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:41
@eah_raven_queen: Na samym początku udawałem Odyna.Teraz rządzę Asgardem we własnej osobie.Zdążyłem przez ten czas uzyskać ich zaufanie...Tak mi się przynajmniej wydaje.
Odpisz
18 czerwca 2015, 20:46
Jak wytłumaczyłaś to poddanym? Chyba nie zmieniłeś się z Odyna w siebie i powiedziałeś: ,,No hej! Zabiłem Odyna, ale spokojnie. Ja teraz wami rządzę." Okej, może nie dosłownie tak. Nigdy nie wiadomo...
Odpisz
19 czerwca 2015, 15:22
@eah_raven_queen: Powiedziałem że Odyn zmarł...Za dużo stresu.A skoro Thor odszedł na Midgard to jaki mieli wybór?
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:17
Spoko. W sumie skończyły mi się pytania.
Odpisz
7 czerwca 2015, 18:22
To poniżające!
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:13
a przypomnieć ci tą akcję z koniem?
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:48
a przypomina ci się akcja z hulkiem ?
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:15
A pamiętasz jak ktoś Ci położył kawałek metalu na klatę i nie mogłeś wstać?
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:42
zgadzam się z tobą
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:49
Wszyscy jesteście warci tyle samo co nic.
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:51
Jeden normalny człowiek...
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:52
@WickedHeart: Czemu zawsze musicie mi o tym przypominać...
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 13:53
@Shadow_blade: Marny będzie twój los kuciapo...
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:57
no nareźcie osoba która mnie popiera
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:03
nareszcie*
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:04
bo przez to asgardzkie stajnie są zamykane na noc.
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:05
@WickedHeart: cicho tam nauczyciel
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 15:01
@WickedHeart: Przysięgam że jak tylko cię ujrzę na oczy to będziesz umierał w lochach Asgardu.
Odpisz
14 czerwca 2015, 15:18
ale czy ciebie przypadkiem nie wygnano z asgardu i za samo wstąpienie tam grozi ci gilotyna?
Odpisz
15 czerwca 2015, 15:25
toż to okropne -_-
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:07
@WickedHeart: Wygnano?Przepraszam?A kiedy to rzekomo mnie wygnano powiedz proszę.
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:15
po tym jak zbuntowałeś się przeciwko ojcu i postanowiłeś sprowadzić ragnarok (nie liczącz tego snu-snu z gigantką i jak potem urodziła burka dla thora, węża który ma go zjeść i pół martwoą córkę którą thor posuwa)
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 20:15
@WickedHeart: Przepraszam?To nie ja sprowadziłem Ragnarok,lecz Thanos.Ja nie mam z tym nic wspólnego.
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 20:20
ale twoje dziciaki sporo tam nabroiły szczególnie jormung (bardziej odwołuje się do prawdziwej mitologii niż marvela)
Odpisz
16 czerwca 2015, 17:46
wież że znam hulka?
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:28
@Shadow_blade: Nie wiem.Ale wiem że nie znasz słownika.
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:57
a od kiedy pozaziemska osoba interesuje się polską gramatyką ?
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:39
@Shadow_blade: Znam większość języków, a twoja gramatyka strasznie rzuca się w oczy.Szczególnie taki błąd.
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:34
dobra gramatyką nie wygrasz
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:42
Thor wygląda jak ten koleś z "Drogi do Eldorado".
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:48
@anamaria2002: Tulio :D
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:34
@anamaria2002: ja myślałam , że to on a nie Thor:-)
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:12
@anamaria2002: Dokładnie tak samo pomyślałam!
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 12:12
czy podczas edytowania komentarza można jakoś zmienić obrazek?
bo ja ten niechcący wstawiłem
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:05
@Frutti56: nope ale możesz usunąć komentarz wpisując w dowolnym miejscu adres strony youtube . com
Odpisz
7 czerwca 2015, 12:29
W: I co się później dziwić, że Loki tak swojego brata nienawidził .-.
Odpisz
5 czerwca 2015, 17:26
co się stało lokiemu w oko?
Odpisz
5 czerwca 2015, 18:19
@WolfWolfyWolf: Loki jest potomkie lodowych gigantów , a oni mają takie oczy
Odpisz
5 czerwca 2015, 23:21
@niemaznekto: aaaaa
Odpisz