Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Angielskie śmieszki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2021, 10:48
Zastanawia się czy ta ciągła pogoń za orzeszkiem ma jakiś sens
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 00:10
znów zgubił żołędzia...
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2015, 10:52
PULPET! LOL xD
Odpisz
9 czerwca 2015, 08:20
pewnie nie udało mu się zdobyć orzeszka
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:39
"gdzie ja zostawiłem mój orzeszek"
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:13
@blanki: W D*PIE. BA DUM TSS
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:52
@blanki: W sumie to on cały czas szukał żołędzia... No ale fuck logic co nie?
Odpisz
6 czerwca 2015, 07:28
Nie
Odpisz
6 czerwca 2015, 07:28
Ej ty,tak ty weź wyłącz CapsLock
Odpisz
6 czerwca 2015, 10:03
@qwerty41: Tak. :/
Odpisz
6 czerwca 2015, 10:22
Nie
Odpisz
6 czerwca 2015, 10:59
@qwerty41: Tak.
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:33
To się robi irytujące. Nie
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:57
@qwerty41: Wiem. Tak.
Odpisz
6 czerwca 2015, 12:59
Kto skończy przegrywa.Nie
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 13:58
@qwerty41: Okej. Tak.
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:07
Mam 18-stke ale mi się nudzi.Nie
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 15:16
@qwerty41: Dzisiaj odwołali zajęcia z basenu i musiałem z godzinę wracać do domu na piechotę, w upał. Tak.
Odpisz
6 czerwca 2015, 15:26
Kiedyś miałem podobnie.Nie
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:42
@qwerty41: Dlaczego my to dalej robimy? Tak.
Odpisz
6 czerwca 2015, 18:53
Zakład.Nie
Odpisz
6 czerwca 2015, 19:31
@qwerty41: A no tak. Tak.
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 23:20
Nudna ta gadka.Nie
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:16
"Dlaczego go nigdy nie zjem tylko zawsze zakopuję"
Odpisz