Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Martyna_09

16 stycznia 2021, 10:48

Zastanawia się czy ta ciągła pogoń za orzeszkiem ma jakiś sens

Avatar albatrosia

Edytowano - 11 czerwca 2015, 00:10

znów zgubił żołędzia...

Avatar Windows_10

Edytowano - 9 czerwca 2015, 10:52

PULPET! LOL xD

Avatar asiak125125

9 czerwca 2015, 08:20

pewnie nie udało mu się zdobyć orzeszka

Avatar blanki

5 czerwca 2015, 21:39

"gdzie ja zostawiłem mój orzeszek"

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 22:13

@blanki: W D*PIE. BA DUM TSS

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 22:52

@blanki: W sumie to on cały czas szukał żołędzia... No ale fuck logic co nie?

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 07:28

Nie

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 07:28

Ej ty,tak ty weź wyłącz CapsLock

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 10:03

@qwerty41: Tak. :/

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 10:22

Nie

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 10:59

@qwerty41: Tak.

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 11:33

To się robi irytujące. Nie

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 12:57

@qwerty41: Wiem. Tak.

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 12:59

Kto skończy przegrywa.Nie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 czerwca 2015, 13:58

@qwerty41: Okej. Tak.

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 14:07

Mam 18-stke ale mi się nudzi.Nie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 czerwca 2015, 15:16

@qwerty41: Dzisiaj odwołali zajęcia z basenu i musiałem z godzinę wracać do domu na piechotę, w upał. Tak.

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 15:26

Kiedyś miałem podobnie.Nie

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 17:42

@qwerty41: Dlaczego my to dalej robimy? Tak.

Avatar qwerty41

6 czerwca 2015, 18:53

Zakład.Nie

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2015, 19:31

@qwerty41: A no tak. Tak.

Avatar qwerty41

Edytowano - 6 czerwca 2015, 23:20

Nudna ta gadka.Nie

Avatar biceps2000

5 czerwca 2015, 22:16

"Dlaczego go nigdy nie zjem tylko zawsze zakopuję"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Ostry ten sędzia

Angielskie śmieszki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka