Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2012, 15:29
oni chyba sie denerwuja dlatego bo na ostatnim obrazku zapadaja sie pod ziemie
Odpisz
9 maja 2012, 18:12
ja tak robie w GTA ale zawsze wole na czerwonym :)
Odpisz
8 maja 2012, 22:05
***a, jak ja ich nienawidzę >.<
Odpisz
8 maja 2012, 14:44
a za światłami policja i mandat za przejazd na żółtym świetle
Odpisz
8 maja 2012, 21:49
@kemot54: Na żółtym można przejeżdżać, ale nie powinno się tego robić.
Odpisz
8 maja 2012, 21:06
debilne i tandetne
Odpisz
8 maja 2012, 20:04
spox ;PP <do ulu>>.!!
Odpisz
8 maja 2012, 16:34
1
Odpisz
8 maja 2012, 15:13
Huehhuehhueh
Odpisz
8 maja 2012, 14:53
No ***a geniusz zła po prostu...
Odpisz
8 maja 2012, 14:38
Nienawidzę takich idiotów. 3/5
Odpisz
8 maja 2012, 10:38
3/5
Odpisz
8 maja 2012, 04:53
znowu ktoś na siłę się memami chciał pobawić?
Odpisz