Jaki owad jest ulubionym owadem rosjanina?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2015, 11:03
Było.
Odpisz
12 czerwca 2015, 23:07
cyka blyat nahui job twojo mać nahui
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:26
Ktoś wytłumaczy. Ja zupełnie nie w temacie.
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:47
@PROJECTPoland: W cs'ie jest dużo rosjaninów, i gdy się wkur*iają mówią coś takiego: "cyka blyet".To po rosyjsku jakieś przekleństwo.
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:58
@xRobsonN: Cyka to zapisany cyrylicą wyraz suka, który się wymawia tak jak u nas i oznacza to samo, czasami może być też użyty jako nasza ku*wa. Blyet to niepoprawna polska transkrypcja wyrazu bladź - coś a'la nasze ku*wa, używany z resztą też w Polsce, na Podlasiu.
PS. Dużo Rosjan*, nie dużo Rosjaninów.
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:28
@Pr0fesor: Dzięki za poprawkę. Już się nie pomylę. :D
Odpisz
6 czerwca 2015, 20:23
Co robi C4?
cyka
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:43
*Ba dumm tsss*
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:31
@GrazZ: *ba BUMMMMM tsss...*
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:05
Co robi fotograf w Cunter Striku? Cyka flesze.
Odpisz
6 czerwca 2015, 15:03
Co robi świerszcz na rosyjskim serwerze?
.
.
.
.
.
.
.
.
Cyka
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:51
A ciekawe z kim Geralt spotkał się w uliczce.
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:49
сука
Odpisz