Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Typowy NPC
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2016, 11:50
Też mam taki koc ;-; I też tak robie D:
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:34
Mam taki sam koc :D
Odpisz
11 czerwca 2015, 19:44
@MiarkowyBanan: Podzielam opinie. Załóżmy klub osób które mają taki koc.
Odpisz
11 czerwca 2015, 21:42
@Aruzz: Podoba mi się taki klub, uczęszczał bym!
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 18:53
I chcesz zrobić sobie selfie... ale idziesz do lodówki i jest ci zimno..
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:30
Ja chodzę podobnie przez cały czas. :/
Jest prawie 40°C...jest mi zimno. ;_;
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:02
Zakładasz szatę maga?
Odpisz
6 czerwca 2015, 18:33
Kiedy po horrorze boisz sie pójść do kibla..
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:27
Kiedy chcesz zrobić tanie przebranie jakiegoś maga.
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:35
Ale nie jest zbyt zimno na wystawienie ręki i zrobienie sobie selfie w drodze.
Odpisz