Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 18:45
Cóż nic dziwnego taki duży pieseł....
Odpisz
7 czerwca 2015, 12:10
Większość ludzi boi się psów. Zupełnie tego nie rozumiem :P
Odpisz
7 czerwca 2015, 13:16
@Czenir: ja też
Odpisz
8 czerwca 2015, 02:47
@Czenir: Nie bałbyś się gdyby doberman biegający samopas zaczął na Ciebie szczekać? Ja rozumiem nie bać się kiedy pies z właścicielem ale tak :P.
Odpisz
8 czerwca 2015, 07:39
Cóż... nie? Poza tym, dobermany są ładne :D. A swoją drogą przeżyłem już coś takiego :P co prawda nie z dobermanem, ale jednak.
Odpisz
12 czerwca 2015, 09:24
@Czenir: Hau hau! hau hau hau!
Odpisz
12 czerwca 2015, 14:21
@Czenir: Ja kupiłem sobie ostatnio psa który jak stanie na tylnich łapach ma coś około 160cm a czytałem że zacisk szczęki ma takie że bez problemu rozszarpie dłon- nadal się nie boisz psów?
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:08
@Czenir: Jak Cię jakiś zacznie gonić i gryść to zrozumiesz
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:06
@Czenir: ja się kiedyś bałem ale już nie teraz mam 2 psy i największy pies w okolicy boi się mnie
Odpisz
21 września 2015, 17:55
@TheHunterMikiPL: Na pewno się nie boi, tylko czuje respekt bądź ma na cb wyje**ne.
Odpisz
21 września 2015, 21:25
@Yossarin: nie, warknął na mnie ja od razu w jego kierunku, a on spi***ala z podkulonym ogonem
Odpisz
23 września 2015, 20:22
@TheHunterMikiPL: Czyli ten "największy pies z osiedla" to Ratlerek xd
Odpisz
Edytowano - 24 września 2015, 18:49
@Yossarin: po pierwsze ni z osiedla, tylko z okolicy, po drugie nie mieszkam na osiedlu,po 3 nie całkiem wielki ,troche podobny nawet do dobermana
Odpisz
19 lutego 2016, 18:16
@Czenir: Eeee. Cujo?
Odpisz
15 maja 2016, 22:05
@Miuosh: Nie kupuje się psów.
Tzn. nie chodzi mi o to, że nie da się kupić, tylko takie zachowanie jest nieodpowiednie.
Odpisz
19 kwietnia 2016, 09:19
boje się psów ale dużych np. owczarków niemieckich
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:43
Wszyscy albo raczej większość ludzi boi się dużych psów ja mam psa i on na podwórku no jak na podwórku szczeka no bo broni swojego ale raz u mnie brama była otwarta rowerzysta jechał to on zamiast wybiec to pobiegł do siatki a wszyscy się go boją -,-
Odpisz
12 czerwca 2015, 20:55
Czemu na początku ten doberman jest kopiowany, a potem w stanie naturalnym ?
Odpisz
12 czerwca 2015, 10:44
Ale pies może szczekać ostrzegawczo, albo zachęcać do zabawy, a coś takiego zwykle jest łatwo wywnioskować po mimice ciała.
No chyba, że to mały piesek to on zawsze będzie chciał poderżnąć Ci gardło
Odpisz
12 czerwca 2015, 08:12
Jest możliwe że psy szczekają po to aby się porozumieć albo dać o sobie znać.
Odpisz