Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2018, 20:52
nokia jest taka że moża z jej zrobić bombe!! a właśnie jeżeli choowdzi o bomboe to z czego robią atomuwki w korEAri?
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:05
Jesteście zgubieni. Ja nie, bo mam bunkier zrobiony z nokii
Odpisz
15 czerwca 2015, 22:38
Ciśnie po całości =D
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:06
,,Protestantka rzuciła Nokią w policjantów..." [*] dla policji
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:24
20 zabitych, 69 rannych i dziura wielkości Sosnowca
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:02
@starfun123321: 20 i 69? A nie 20 000 i 69000
Odpisz
15 czerwca 2015, 15:57
A podobno cywile nie mają dostępu do broni masowego rażenia...
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:00
@Husarz101: jednak mają
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:00
NOKIA uznana w 21wieku za najniebezpieczną bombe atomową. Naukowcy mówią że podczas III wojny światowej, piechota bedzie używac ich do niszczenia czolgów i zatapiania statków.
Odpisz
8 czerwca 2015, 10:19
On nie wie jeszcze co robi. To zagłada w kawałku metalu. Legendy głoszą że jedna nokia rzucona na ziemię rozsadziła 10 galaktyk, 22389000 układów gwiezdnych, 5056721000567843 planet i stworzyła z odłamków 20034 skalnych układów gwiezdnych i 689543260078 planet skalistych. Radioaktywny pył zniszczył pozostałe galaktyki i jeden wszechświat przepadł.
Odpisz
15 czerwca 2015, 14:19
@matix044: A może tak powstał Wielki Wybuch.
Odpisz
15 czerwca 2015, 16:10
@matix044: akurat to mocny kawałek plastiku
Odpisz
15 czerwca 2015, 15:42
[*] Dla policji.
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 14:55
Mam w domu taką... 2 razy spadła do kibla 5 razy waliłam w nią młotkiem...i...dalej działa... Chłopie nie wiesz co robisz!!! Pozabijasz tylu ludzi!!!
Odpisz
15 czerwca 2015, 14:42
#GotRekt
Odpisz
15 czerwca 2015, 14:29
Do dzisiaj zadziwia mnie to jak oni zrobili tak za**biście silny i mocny telefon...
Odpisz
15 czerwca 2015, 14:12
wszyscy zginiemy!
Odpisz
15 czerwca 2015, 14:12
Jego głupota zabije tylu ludzi ;_;
I jego samego.
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:07
YOU DOOMED US ALL!!!!!!
Szpieg z tf2
Odpisz