Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar eme781

19 sierpnia 2018, 20:52

nokia jest taka że moża z jej zrobić bombe!! a właśnie jeżeli choowdzi o bomboe to z czego robią atomuwki w korEAri?

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 22:05

Jesteście zgubieni. Ja nie, bo mam bunkier zrobiony z nokii

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 22:38

Ciśnie po całości =D

Avatar freddyfan

15 czerwca 2015, 17:06

,,Protestantka rzuciła Nokią w policjantów..." [*] dla policji

Avatar starfun123321

8 czerwca 2015, 19:24

20 zabitych, 69 rannych i dziura wielkości Sosnowca

Avatar edzio72

15 czerwca 2015, 17:02

@starfun123321: 20 i 69? A nie 20 000 i 69000

Avatar Husarz101

15 czerwca 2015, 15:57

A podobno cywile nie mają dostępu do broni masowego rażenia...

Avatar edzio72

15 czerwca 2015, 17:00

@Husarz101: jednak mają

Avatar edzio72

15 czerwca 2015, 17:00

NOKIA uznana w 21wieku za najniebezpieczną bombe atomową. Naukowcy mówią że podczas III wojny światowej, piechota bedzie używac ich do niszczenia czolgów i zatapiania statków.

Avatar matix044

8 czerwca 2015, 10:19

On nie wie jeszcze co robi. To zagłada w kawałku metalu. Legendy głoszą że jedna nokia rzucona na ziemię rozsadziła 10 galaktyk, 22389000 układów gwiezdnych, 5056721000567843 planet i stworzyła z odłamków 20034 skalnych układów gwiezdnych i 689543260078 planet skalistych. Radioaktywny pył zniszczył pozostałe galaktyki i jeden wszechświat przepadł.

Avatar dustin2001

15 czerwca 2015, 14:19

@matix044: A może tak powstał Wielki Wybuch.

Avatar bylejakbylegdzie

15 czerwca 2015, 16:10

@matix044: akurat to mocny kawałek plastiku

Avatar VanQuisch

15 czerwca 2015, 15:42

[*] Dla policji.

Avatar AnDzi4

Edytowano - 15 czerwca 2015, 14:55

Mam w domu taką... 2 razy spadła do kibla 5 razy waliłam w nią młotkiem...i...dalej działa... Chłopie nie wiesz co robisz!!! Pozabijasz tylu ludzi!!!

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 14:42

#GotRekt

Avatar JasiksPL

15 czerwca 2015, 14:29

Do dzisiaj zadziwia mnie to jak oni zrobili tak za**biście silny i mocny telefon...

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 14:12

wszyscy zginiemy!

Avatar GetRekt_MLG

15 czerwca 2015, 14:12

Jego głupota zabije tylu ludzi ;_;


I jego samego.

Avatar TrolmasterPL

9 czerwca 2015, 17:07

YOU DOOMED US ALL!!!!!!

Szpieg z tf2

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MruczekV
Dodane przez: MruczekV

Fergus

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka