Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2020, 20:54
Jakie to anime?
Odpisz
14 kwietnia 2021, 17:08
@Jogurt_12: Chuunibyou demo koi ga shitai!
Odpisz
25 stycznia 2018, 21:25
aww Rikka jest taka słoodka
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:19
czy to mei? O.o
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:17
@Mangozjeb: Ona ma po drugiej stronie tą opaske :v
Odpisz
14 kwietnia 2021, 17:10
@Mangozjeb: Nie, to Rikka
Odpisz
23 września 2015, 12:05
Nie wierze to Another ?
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2016, 17:16
@Ravennicht: Zapewne siostra Mei...
EDITH: Nie, Mei ma opaskę po drugiej stronie
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2021, 17:09
@Ravennicht: Nie, to Chuunibyou demo koi ga shitai!
Odpisz
18 września 2015, 20:50
Czy to Mei?
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:17
@oliwia1317: Nie, Mei ma po drugiej stronie tą opaskę :v
Odpisz
14 kwietnia 2021, 17:12
@oliwia1317: Nie, to Rikka
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:15
Jak już.... Prędzej babcia xd
Odpisz
16 czerwca 2015, 15:28
Przestałem oglądać to anime po 3 czy 4 odcinku. Myślałem że ta przewodnicząca klasy jest ostatnią normalną osobą ;-; (tylko ci co oglądali zrozumieją)
Odpisz
16 czerwca 2015, 14:04
Mi ciocia oka nie wybija...
Odpisz
16 czerwca 2015, 12:10
ja tak nie mam ^-^
Odpisz
16 czerwca 2015, 06:20
Co to za anime? (muszę obejrzeć, bo z tą opaską przypomina mi jednego z moich mężów- Ciela Phantomhive)
Odpisz
16 czerwca 2015, 07:32
@olika77: Poczytaj na dole w komentarzach
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:54
@olika77: Hmm..Ciekawe, dlaczego ludzie nie lubią otaku...
Odpisz
14 kwietnia 2021, 17:13
@olika77: Chuunibyou demo koi ga shitai!
Odpisz
16 czerwca 2015, 07:21
a teraz pytanie za 100 pkt. jak nazywa si3 ta dziewczyna?
Odpisz
16 marca 2020, 20:20
@LaPrincessA: Rikka Takanashi
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:17
a teraz pytanie za 100 pnk. czemu ona ma białą opaske na oko
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:40
Eee... bo nie ma oka?
Odpisz
9 czerwca 2015, 18:05
@Quest123: Drugie ma pomarańczowe co raczej by wyglądało dziwnie.
Odpisz
9 czerwca 2015, 20:03
@IFapToHentai: serio? (to nie jest sarkazm )
Odpisz
9 czerwca 2015, 20:19
@Quest123: Tak
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:00
żebyś to wiedział, radzę obejrzeć anime. miłego oglądania :)
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:53
@kamishiro: dobra a teraz 2 pytanie jakas medoda na ogladanie amine nie wiem jakes strony czy cos bo zelony w tym jestem a mimo ogladam kanaly na yt z tym tematem
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:45
Animezone, anime-shinden
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2015, 08:05
SPOJLER!!!
ma syndrom gimbusa i na prawym oku ma opaskę ponieważ udaję że żyje w świecie fantasy i ma super moc
Odpisz
16 czerwca 2015, 12:46
Torrenty.
Nie polecajcie mu słabych jakościowo gównosteamów.. jedni kradną od drugich.
Chcesz oglądać dobrej jakości? Ściągaj z torrentów.
Odpisz
16 czerwca 2015, 13:35
@Fenix12: Ma sndrom (jakiś tam) i wierzy że jest opętana przez ''tyrana''
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:46
@thepolishguy: czemu odpisałaś mi a nie doktorwojnie ?
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:03
@Fenix12: Odpisałeś* jestem chłopakiem ;=;
Odpisz
17 czerwca 2015, 13:57
@thepolishguy: Japi*rdole znowu !
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:26
@IFapToHentai: Animezone to walone złodzieje, wspieraj anime-odcinki.
Odpisz
31 lipca 2015, 21:22
Anime odcinki, anime shinden.
Odpisz
9 czerwca 2015, 12:51
Co to za anime?
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 06:32
Do góry jest napisane... Chunibyou Demo koi ga shitai
Odpisz
10 czerwca 2015, 14:19
@IFapToHentai: aha..........
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:59
Co to za anime?
Odpisz
9 czerwca 2015, 00:01
@PolskiKaktusPL: Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai!
Odpisz
9 czerwca 2015, 13:36
@PolskiKaktusPL: po polsku another
Odpisz
9 czerwca 2015, 13:59
@Quest123: Another i Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai to zupełnie dwa inne anime
Odpisz
9 czerwca 2015, 15:18
@PolskiKaktusPL: To anime to Love, Chunibyo & Other Delusions.
Odpisz
27 marca 2018, 14:22
@Quest123: Poebało?
Odpisz
9 czerwca 2015, 12:48
Całe szczęście, że moja ciocia mnie nienawidzi ;-;
Odpisz