Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2020, 14:34
Tam powinno Być
Lewo: Trzaskowski
Prawo: Duda
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 19:08
Mieszkam w Radomiu i nie wiem o co wam chodzi Radom to piękne miasto ^_^
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 16:00
Też mieszkam w Radomiu. Radom to ciekawe, fajne miasto.
PS
Pani lub Panie Konto Usunięte zdanie z wielkiej litery, a twoje rodzime miasto Radom to już nie powiem. Kropka na końcu zdania.
Odpisz
23 lipca 2017, 10:33
@Mrs_Nikt: ciekawostka jakieś 80% jeja tego nie używa i nikt się nie czepia :P
Odpisz
15 sierpnia 2015, 23:30
mieszkam w radomiu
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:14
Mieszkam w Sosnowcu ^ ^
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:45
Sosnowiec rozpisany...
Wiem co mówię nie wjedziesz ani nie wjedziesz...
I wszędzie policja...
Wiem co mówię...
Odpisz
17 czerwca 2015, 00:00
@nimo2001: "nie wjedziesz ani nie wjedziesz"
Fuck logic
Odpisz
17 czerwca 2015, 22:59
@TomekPL23:
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:32
Jeszcze brakuje mnie, Łodzi i Rzeszowa.
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:51
@CzestochowaBall: I Kielc
Odpisz
17 czerwca 2015, 13:03
To trochę boli, bo mieszkam obok Radomia...
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:46
@xRobsonN: A ja obok Sosnowca
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:03
@xRobsonN: shut up. Ja mieszkam w radomiu i za ch*ja nie wiem dlaczego kaźdy ma problem do radomia.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 23:31
@Kacpi1707: radom dobre miasto
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 16:04
@Kacpi1707: Ja też nie.
Odpisz
9 czerwca 2015, 22:16
o co chodzi?
Odpisz
10 czerwca 2015, 07:05
Sosnowiec to złeee gówno ;-;
Odpisz
10 czerwca 2015, 07:11
@UkradliMiNick: czemu?
Odpisz
10 czerwca 2015, 07:20
Kojarzysz mamę Madzi? Albo Trynkiewicza? Po za tym trza paszport, by tam wjechać ;-;
Odpisz
12 czerwca 2015, 20:39
@UkradliMiNick: Ja ostatnio miałem pojechać do Sosnowca... na szczęście udało mi się tego uniknąć. ;-;
Btw. Sosnowiec jest tak zły, że aż napis z tabliczki wystaje? :v
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:07
Sosnowca nie ogarniesz
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:09
@UkradliMiNick: A dlaczego nie do Radomia? Czy chodzi o chytrą babę z Radomia czy jak? :P
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:16
@iger3: między INNYMI
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:01
@UkradliMiNick: Nie ogarniam waszej logiki. To, że w jakiejś miejscowości zdarzają się złe osoby, nie oznacza, że całe miasto jest złe. Równie dobrze możemy tak potraktować Londyn, w którym grasował Kuba Rozpruwacz...
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:05
@monho25: Ale w Sosnowcu są gorole. A dla Ślązaka to wręcz gańba tam wyjeżdżać.
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:30
@Minerman: *płacze bo mieszka w Sosnowsi* ;-;
Odpisz
17 czerwca 2015, 09:14
@monho25: Z Radomem to nie przesada, kiedyś tam mieszkałem, moja mama tam mieszkała i wiem z doświadczenia swojego i cudzego, że Radom jest przesiąknięty złem i podłością ;_;
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 09:54
Co do Sosnowca, to w centrum nie jest źle, często tam jeżdżę, bo mieszkam całkiem niedaleko niego. Jednak nie radzę się zapuszczać w jego inne tereny. Zuooo...
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:21
Chodzi o to że jadą i zawracają.
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:51
@Zjebson: to wiem ale z tymi miastami
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:20
Yy....... Niech zgadnę simpsonowie.
Odpisz
17 czerwca 2015, 07:50
Poprośmy Rosję o aneksję tych miast ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:04
@Hank1212: nope
Odpisz
17 czerwca 2015, 05:59
Nawet ja trzymam się z dala od Sosnowca.
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:54
Za dużo gram, zamiast Radom przeczytałem random :D
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:11
@pampkin: Dopiero po przeczytaniu Twego komentarza, zobaczyłem że tam jest Radom, a nie razdom xD
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:07
@pampkin: nie jesteś sam
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:29
@pampkin: Hah dopiero jak zwróciłeś na to uwagę - zauważyłam to :P
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:46
ani do radoma nie pojechał ani do sosnowca
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:21
pojade prosto
Odpisz