Mnie bardziej ciekawi, jak było z mlekiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mnie wolno
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2015, 20:24
Może ktoś widział Kubusia Puchatka, jak wyjada miód z ula.
Odpisz
12 czerwca 2015, 09:10
mnie najbardziej ciekawi który inteligent wpadł na pomysł by zjeść to co wyszło z kurzej d....
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:21
Albo Geneza poznania krowiego mleka...
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:47
@mozaj: Ktoś zauważył że cielak ssie wymiona i pije w ten sposób mleko i postanowił sam się napić ;)
Odpisz
11 czerwca 2015, 10:00
@hvkjxbyh: Ale Aborygeni nie doili kangurów, a Afroamerykanie Słoni, Europejczycy świni czy koni...
Natomiast Aziaci wzieli i wydoili diką krowe która miała identyczne zachowywania jak Yak czy Bizon.
I to pytanie...
Jak...
Może po upolowaniu i wycięciu pili mleko , a potem zaobserwowali że można ją oswoić i wydoić...
Odpisz
11 czerwca 2015, 15:26
@mozaj: Najprawdopodobnie wydoili udomowiona... No wiesz na mieso co byla przeznaczona.
Odpisz
11 czerwca 2015, 22:02
@Agaran: Właśnie powątpiewam by ktoś prubował zakraść się do dzikiego Bizona i go wydoić xd
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:37
A jak było z kurzymi jajami?
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:04
No a jak było z ziemniakiem?
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:09
@Yuristka: Tak
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:12
@Yuristka: Przywieźli z (chyba) Ameryki, nikomu nie smakowało, wrzuci to do ognia, plebs zjadł i okazało się jednak za**biste
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:20
Ziemniaki pochodzą z Ameryki. Za czasów Kolumba mieszkańcy tamtejszej Ameryki sadzili ziemniaki i inne warzywa, które nie były znane innym krajom. Skoro oni to sadzili i jedli to musiało to jakoś smakować, więc i inni postanowili to robić.
Ta wersja jest lepsza.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 21:17
@Yuristka: Twój nick i avatar są trochę... Niepokojące.
EDIT:Och, spojrzałem na profil.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:18
@Volny:
Czemu? Mam przecież słodki avatar! :c
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:20
@Yuristka: Wcale nie mówię że nie jest, yuri jest spoko. Niepokoi mnie to że względu na twoją płeć...
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:21
@Volny:
Co jest w tym niepokojącego, nie mogę (Bardzo) lubić yuri?
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:29
@Yuristka: To wydawało się niepokojące dopóki nie spojrzałem na twój opis w profilu. Wtedy wydało mi się to trochę bardziej normalne...
Odpisz
11 czerwca 2015, 09:56
@DeadExtreme: ziemniakami karmili bydło
Odpisz
11 czerwca 2015, 07:01
Kubuś puchatek
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:23
Mnie zastanawia kim był człowiek, który wpadł na pomysł aby połączyć biały proszek powstały w wyniku zmielenia ziarna zboża z wodą i grzybami jednokomórkowymi, a następnie wsadzić to do pieca, by później to zjeść.
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:42
@DiguStiSS: na początku nie było grzybów. Podpłomyki były z samej mąki i wody.
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:15
Ja obstawiam że znalazł jakiś ul który zaatakowały szerszenie czy inny ch*j i sobie już ów szerszenie polazły więc ul był pusty to typo rozwalił ul patrzy a tam jakieś żółte coś to próbuje i okazuje się dobre.
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:05
Na PEWNO tak powiedział!
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:40
Zapewne jeszcze nie umieli mówić... ludzie jedzą miód od lat...chuj wie kiedy, ale dawno :) W sumie to można jeść miód który znajdziesz w piramidach, wystarczy go trochę podgrzać,
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:24
Krzyś widział jak Kubuś Puchatek to robi więc za*ebał pomysł i powiedział kolegom na dzielni, potem zjawiła się telewizja i rozpowszechniło się po całym świecie.
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:39
Amatorzy...
Kawa z lisiego gówna, to jest to. :V
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:46
@Suhak: You drink it?
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:49
@RobsonPlay: kopi luwak
I nie, nie piję. :>
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:02
Z mlekiem było tak:
Ooo a co to wisi tej krowie pod dupą?
A pociągnę sobie.
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:04
@blanki: Bardziej prawdopodobne, że ktoś chciał obczaić, co pije ciele, gdy je zobaczył.
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:04
@blanki: Nope. Po prostu obserwowanie cielątek ssących wymiona i skojarzenie z mlekiem ludzkich kobiet.
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:23
@blanki: A jak było z marihuaną?
"O krzak z dziwnymi liśćmi, a zjaram to..."
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:36
@DeadExtreme: Nie bardziej tak "Te krzaki przeszkadzają mi w uprawianiu zboża, spalę je <<5 minut później>> ooooch co za zapach".
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:13
Podejrzeli od innych zwierząt
Odpisz