Mózg jest jedynym narządem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Tacy to pożyją
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2017, 21:32
No niby tak, ale niektórzy faceci myślą czymś innym.. *tu wstaw lennyego*
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:50
Odpisz
12 czerwca 2015, 20:38
@gabisoch: Ej ej ej! Ale jak się roz*ebie to już nie będzie świadomy!
Odpisz
13 czerwca 2015, 09:05
@Fina258: No to... co mam teraz zrobić?
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:29
@gabisoch: Nie wiem.. i tak będziesz nieświadomy.. ;/
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:09
@Fina258: (nieświadoma* ale ok...) no to... ... yyy..... xD
Odpisz
13 czerwca 2015, 07:56
Jeb rozmózgany.
Odpisz
13 czerwca 2015, 00:30
O Ty mój manipulatorku, pociągasz za wszystkie struny, albo ja to robię. A skoro ja to ja, a Ty to Ty. To kto jest kim?
Odpisz
12 czerwca 2015, 23:00
Mózg jest jedynym narządem, któy zdaje sobie sprawę.
Po prostu. Tyle już wystarczy. Z czegokolwiek.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2015, 22:00
A co jeśli ludzie są czymś w rodzaju machiny bądź miasta dla żyjących tam komórek, które wykonują swoje obowiązki by nie doprowadzić do jej upadku a mózg gra rolę centrum dowodzenia.
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:30
@pawelek9889: Byla taka bajka :)
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:49
@PotatoMLG: Chodzi Ci o "Było sobie życie"?
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:56
@Wiki2Wiki: Chyba tak, ale nie mniej jednak się zgadza
Odpisz
12 czerwca 2015, 20:29
Mózg jest najważniejszym narządem w ciele, według mózgu
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:53
52 oceny i średnia 5 :O
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:08
O ku*wa, faktycznie :O
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:56
@Mozgowiec: Cicho być. Jesteś tylko narządem :D
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2015, 16:42
Bo wiecie, my to tak na prawdę nie my tylko te części mózgu odpowiadające za podejmowanie świadomych decyzji i wykonywanie zamierzonych czynności. Wiele razy się nad tym zastanawiałem w swoim życiu i w końcu doszedłem do takiego właśnie wniosku.
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:53
Naukowcy od dłuższego czasu się zastanawiają nad istotą świadomości i są tacy, którzy nie podzielają koncepcji, że mózg jako narząd jest siedzibą świadomości. Niektórzy uważają, że świadomość jest procesem kwantowym i w takim wypadku "my" jesteśmy zbiorem informacji kwantowych. Są i tacy, którzy uważają, że świadomość jest nie tylko w mózgu (chociaż głównie), ale w całym ciele.
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:56
Jedynymk zadaniem mózgu (nas) jest bezsensowne dbanie o to, aby nasz gatunek przetrwał. Więc postrzega nas jako osobę, ponieważ dzięki temu możemy łatwiej nawiązać relacje między sobą. To pozwoliło przetrwać naszemu gatunkowi tak długo i zdominować inne.
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:46
prawda
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:33
@ALKATRAZ: Ty się nie udzielaj, bo go nie masz :)
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:31
Ale...
O ku*wa to ma sens
Odpisz