Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PotasBizmut

14 kwietnia 2019, 19:53

Ja tam od dawna słucham kinder metalu (Slipknot, Korn) i w sumie czasem nawet go wolę od tego "normalnego" metalu (SOaD, Metallica). Pamiętam jak moja wychowawczyni miała mindfucka jak w drugiej liceum dostałem na wigilię klasową płytę Slipknota, bo w sumie nie ubieram się jak gość na obrazku

Ale szanujmy się: chrześcijański rock/metal to złoto

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2017, 22:05

Bycie metalem to nie jest posiadanie długich włosów, ubieranie się na czarno... Chodzi o to, że po prostu LUBISZ SŁUCHAĆ METALU, a nie zatruwasz ludziom życie, a tak naprawdę to w domu słuchasz vocaloidów...

Avatar Komandor_Brytania

18 kwietnia 2017, 22:47

A Iron Maiden to nie hard rock...? ; - ;

Avatar slenderr

16 czerwca 2015, 21:31

bycie metalem nie polega na ubieraniu się na czarno ani słuchaniu najpopularniejszych metalowych zespołów... słucham metalu, ale z wymienionych zespołów znam tylko 3 piosenki slipknot... i nie uważam że pieszczochy są pozerskie (zależy kto nosi)...

Avatar NecroSky

7 czerwca 2016, 01:12

@slenderr: Mądry człowiek hir

Avatar wojtekrozrabiaka

Edytowano - 18 marca 2016, 18:35

Pie**olić was, ja słucham metalu od 5 klasy podstawówki i moim zdaniem dobrze, że dzieciaki wychowują się z dobrą muzyką.

Avatar TheBDQJP

6 stycznia 2016, 21:56

Chyba nikt nie zauważył że ten obrazek naśmiewa się z dzieciaków próbujących być metalowymi

Avatar mooped

16 czerwca 2015, 16:59

nikt nie słucha TOOL'A :C

Avatar TheBDQJP

6 stycznia 2016, 21:54

@mooped: Ja słucham :v

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 08:54

Dlatego mimo że słucham metalu i rocka nie nazywam się metalem (jak większość osób które znam) bycie metalem to n i e brudne glany i czarny ubiór, a znam kilka osób które myślą że są metalami bo mają glany (dodam że z szóstej klasy z której zresztą ja też jestem) podsumowując bycie metalem to nie bycie złym i chamskim ani słuchanie trzech zespołów na krzyż.

Zacny rzekł.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ayounggirl

18 czerwca 2015, 15:19

@konbed: ludzie to dziwna i przebiegła rasa -_-

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2015, 21:57

cool story bro

Avatar amekninja555

16 czerwca 2015, 16:32

Ja włosy od jakiegoś czasu zapuszczam i jak tylko mogę (nie spieszę się, a na polu nie jest gorąco) to ubieram glany i pieszczochę trzyrzędową ze stożkami.

A z metalu, to jedyny zespół (nie pojedyncze piosenki) jakiego słucham to Black Sabbath.

I nie chcę być uznawany za metala, po prostu lubią ten styl ubioru. c:

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 21:41

@amekninja555: Dopóki nie przechadzasz się w temp. 600 C na zewnątrz w mchrocznych jak mrok glanach i ubiorze szatana, a ludzie spoglądając na Ciebie się nie topią jest dobrze :D.

Avatar amekninja555

16 czerwca 2015, 22:17

"Mrocznych jak mrok."
To stwierdzenie powinno zostać opatentowane.
...
BIORĘ 50% ZYSKÓW!

Avatar Piotresiek

16 czerwca 2015, 15:54

Kogo to obchodzi?

Avatar VanQuisch

Edytowano - 16 czerwca 2015, 15:22

Dlatego nie nazywam siebie metalem, tylko słuchaczem rocka.

Avatar PanSowa12

11 czerwca 2015, 20:46

KABANOS ;-;

Avatar Czokociasteczko

11 czerwca 2015, 22:05

@PanSowa12: Czy tylko mi się wydaje, czy Kabanos (poza drobnymi wstawkami) przypomina bardziej punk?

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 08:48

@Czokociasteczko: Ja bym powiedział że to jest punk.

Avatar pelus1999

16 czerwca 2015, 15:10

Ale jest fajny :) Tylko nowa płyta (Dramat współczesyny)
jest za poważna dla nich

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 14:09

U metali nie pogo, tylko mosh

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 13:07

Ja lubię i słucham SOAD a nie jestem metalem ;_;

Avatar KapitanOczywisty

11 czerwca 2015, 20:39

Brakuje sabatonu (To nie hejt)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 02:07

@KapitanOczywisty: I "Lion from the north". Nie dlatego, że ten utwór jest znany. Tylko dlatego, że jest o najbardziej za**bistej postaci Historycznej ^_^

Ciekawe kto zgadnie o kim mowa przed odsłuchaniem

Avatar
Aryman

16 czerwca 2015, 12:01

Historyczny? Lew Północy? Panie Gustawie, proszę się nie wstydzić, wiemy że to pan.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Niegrzeczny Oskarek

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka