Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 16:29
Kurcze, ale bym sobie pograła na game boy'u :( Szkoda, że się zgubił.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 13:07
@Halphas: a ja mam game boya i 2 gry do niego (1 o kaczorze dafim a druga to kosmiczna strzelanka)
Odpisz
28 sierpnia 2016, 19:55
@ladnaChica005: Ahaha, tak się składa, że game boya znalazł z 2/3 miechy temu mój tata :) I działa!
Odpisz
22 maja 2017, 16:07
@Halphas: to jest brick game nie game boy
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:17
prawilny chłopak trzeba było mu dać stówkę :D
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:27
Ja też sie nie spodziewalam.
*o co chodzi?*
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:33
@Daisy2011: dołączam się do pytania
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2015, 22:43
@Daisy2011: To jest BrickGame, taka przenośna konsola sprzed lat, zawiera między innymi Tetris. Aktualnie można ją nabyć na różnych targach za zaledwie 10zł.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:11
@Nikixa: tak myślałam
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:35
PlayStation 18 sprzęt 29 generacji 1555000 wbudowanych gier super grafika 100000 bitów 1000gb ram
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:02
Ciekaw jestem kto jeszcze gra w najstarsze gry, typu Tetris, Pong, Asteroids...
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:18
Ja.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:27
i ja
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:42
ja na fonie
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:16
Mój pseudonim to Tetris XD
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:17
I.
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:45
Ja.
Odpisz
11 czerwca 2015, 21:25
Ja ostatnio napi**dalałem w pokemony na GBC... One mają chyba 17lat albo więcej. Koledzy mi mówili, że to jest gówno i candy crush lepsze lol
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:09
@Qbeks82: Jeżeli porównują grę sprzed kilkunastu lat do gówna sprzed nie tak dawna i mówią, że gówno jest lepsze to znaczy, że nie mogą być twoimi kolegami.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:16
tru, maj brader, tru lol
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:09
@Qbeks82: *wyciąga jakąś broń* Nie martw się, wiem co z takimi robić
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:10
Ja też to mam i często w to gram
Odpisz
12 czerwca 2015, 00:17
ją gram se w pokemony i koledzy mnie hejca, bo cube world lepsze...dostali po mordach
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:17
@WolfWolfyWolf: Pjona!Też gram w Pokemony i koledzy mnie hejcą!
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:53
@WolfWolfyWolf: zlej ich jeszcze parę razy
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:22
@polskistrzelec123_: jak gram w pokemony to koledzy mówią tylko o pikachu bo gimbazy znajo
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:27
@polskistrzelec123_: Nieee...muszę iść już w moja wieczną podróż...
Odpisz
17 czerwca 2015, 12:24
@WolfWolfyWolf: Znam ten ból ;_;
Odpisz
12 czerwca 2015, 06:00
I dobrze,ja w jego wieku tez gralem na tej konsoli (potem bylo tamagotchi)
ostatnio jadac pociagiem widzialalem 8-io letnia dziewczynke siedzaca na facebook'u na IPhonie 5S (raczej byl jej bo "tatus" mial samsunga grand neo) i jej brata,grajacego na PSVita'cie.
Wyszedlem,nie moglem sluchac ich klutni i na nich patrzyc.
Odpisz
12 czerwca 2015, 07:41
@Jedenzwielu: bledy mję rażą gramer nezi confrofajted
Odpisz
12 czerwca 2015, 09:10
@DranejBijBolszewika: Jes.
Odpisz
12 czerwca 2015, 14:08
@Jedenzwielu: inglisz soł macz ja taki kosak ze w meincrafecie gram po engielsku bo ladna czocionka i umiem po angilsku bo mam 17 lat a ty 1 rozek hihihu
Odpisz
12 czerwca 2015, 14:24
@DranejBijBolszewika: Jes.
Odpisz
12 czerwca 2015, 23:04
@Jedenzwielu: pize sie yez
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:26
@DranejBijBolszewika: 17 a nie 7?
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:47
@MDDawid1: to był troll.: )
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:26
@DranejBijBolszewika: wm...
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:45
mówię na to cegła
Odpisz
17 czerwca 2015, 06:37
@PLtymek: w sumie racja, brick game.
Odpisz
11 czerwca 2015, 22:43
A już myślałem ,że Hiszpańska Inkwizycja...
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:31
@Frogimen: I własnie dlatego ich nie było. Spodziewałeś się ich.
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:41
Gra na paralizatorze?
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:10
ja gram w League Od Legends a inni mnie hejtują i mówią że Minecraft i Cs:Go lepszy jedyna gram w Lola .-.
Odpisz
16 czerwca 2015, 22:35
@patinka123: do której klasy chodzisz?
Odpisz
20 czerwca 2015, 09:45
@WidzeCie: 3 gimnazjum a co???
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2015, 16:35
@patinka123: lol oni są jacyś dziwni...
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:23
@WidzeCie: no . -.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:28
No i prawidłowo
Odpisz
12 czerwca 2015, 08:25
ja mojemu 6 letniemu bratu dałem pograć na pegazuście
ps. zapomniałem trochę jak się pisze nazwę tej konsoli
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:08
pegazusie
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:10
@Szoko: dzięki
Odpisz