Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2024, 11:22
KOTYYY
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:47
Psy lepsze
Odpisz
14 czerwca 2015, 16:36
@JPsoldier: Na pewno od twojego profilowego.
Odpisz
14 czerwca 2015, 16:45
@Szmer:
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:20
@JPsoldier: coś ty każde stworzonko powinno zdobyć 100 złotych medali
=3
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:28
Fajny obrazek
Odpisz
11 lipca 2015, 15:27
@JPsoldier: Nie widziales mojego kota
Odpisz
21 kwietnia 2020, 04:10
@JPsoldier: a koty lepsze
Odpisz
7 czerwca 2021, 17:46
@JPsoldier: Preferuję koty.
Odpisz
27 stycznia 2019, 04:30
Psy
Odpisz
23 września 2017, 19:35
anioły miecza (*o*)
Odpisz
31 stycznia 2016, 21:25
kot 100000 psy -1000000000
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:28
@snajpercat: czemu jestem ku*wa głupi?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:41
Psy wygrają! Koty spie**olą!
Odpisz
11 lipca 2015, 15:26
Ja tez chce miec takie szachy XD !!!
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:53
kurde...a ja mam w nicku kota a na avku mojego psa... na kogo mam zagłosować? hehe
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:11
Moi muszą wygrać!
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:33
@HachikoPuppy: czyli koty?
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:35
@nie_hejtuj_furry_: Ja jestem psem
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:49
@HachikoPuppy: a ja jestem gąsienicą...nie...nie jestem gąsienicą
Odpisz
15 czerwca 2015, 05:44
@nie_hejtuj_furry_: Alez w formie gasienicy ladnie bys wygladala! A tym bardziej podczas gry w szachy...
Odpisz
14 czerwca 2015, 20:57
Koty!
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 15:38
Kot jopek na D5!
Odpisz
14 czerwca 2015, 16:35
Koty nie mogą wykonać takiego ruchu w pierwszej kolejce jeśli są białymi. Chyba, że miałeś na myśli D4 (czyli ruch pionka stojącego przed hetmanem o 2 pola do przodu)
Jeśli tak to pionek psów z G7 na G6.
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:34
Nie znam na pamięć całej planszy by określić dokładny ruch, chodzi o zabawne określenie , jopek kot, koń kot itp ;D
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 17:26
Ciekawy pomysł na wieże. :D
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:58
kto za psami ?
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:26
Ja :)
Odpisz
14 czerwca 2015, 15:51
Ja.
Odpisz
14 czerwca 2015, 13:22
Grałbym
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:08
Grałbym i wygrywałbym. ;-;
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:30
@Klapek123: kotkami czy piesełami?
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:47
@nie_hejtuj_furry_: Klapkami.
Odpisz