Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

26 marca 2022, 16:55

Bylo

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 12:13

Było

Avatar WarriorsCatsPolishFan

26 stycznia 2021, 13:18

Było.

Avatar Gerwund

14 lipca 2019, 11:38

O cholibka ale odkop

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2013, 10:10

Było...(niesmak face). 1/5

Avatar chojnice1975

9 kwietnia 2011, 17:11

ten ktoś większego pecha nie mógł mieć

Avatar Aga21

23 kwietnia 2009, 13:06

dla tych co nie mogą rozczytać: "dlaczego zawsze muszą trafić mi się pytania z czegoś, czego się akurat nie uczyłem? I jak tu studiować bez odrobiny szczęścia? A teraz dostanę dwójkę i będę się męczył z tym egzaminem przez kolejnych kilka terminów, jeśli nie dłużej, bo tak łatwy egzamin już się nie powtórzy! A przecież oba te zagadnienia omawiane były na wykładach, wystarczyło otworzyć zeszyt i o tym przeczytać. Ale pech chciał, że czytałem akurat nie o tym. No coż... bywa i tak. No ale pora kończyć ten poemat by zaoszczędzić Panu łez ze śmiechu. A napisałem to bo wstyd było oddać czystą kartkę"

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2009, 11:38

Ty, Against coś tam, jesteś dziecko neo...to co z tego że kajko wszędzie pisze heh 5/5?? Wiem, że jest trochę walnięty, ale 8-latki już tak mają xD a jak nie wiesz co to noob to nie pisz ;p ;/ noob to osoba (z tego co słyszałam) nie umiejąca grać w różne gry ;p

Avatar eNatta

5 marca 2009, 20:39

Niedawno nasz historyk sprawdzał na lekcji kartkówki jakiejś innej klasy i przedstawił nam taką treść jednej z nich:

Zadanie pierwsze:
nie wiem
Zadanie drugie:
też nie wiem
Zadanie trzecie:
no kurcze, nie wiem!

A obrazek fajny. ;d Jak sprawdzający ma trochę poczucia humoru, to faktycznie lepsze to niż czysta kartka. ;d 5/5

Avatar wilczurka

5 marca 2009, 20:17

swietne :D to co, ze stare ale i tak ;) Moje pismo.. Moj atrament...

Avatar AgainstModernFootball

5 marca 2009, 16:20

ty kajko noob jestes wszedzie piszesz

'hah 5/5'
nie umiesz wiecej?

Avatar damian21

4 marca 2009, 15:39

ja też widziałem 3/5

Avatar Fragin

3 marca 2009, 20:56

Widziałem już ;/ 4/5

Avatar polodupek

3 marca 2009, 19:16

Do kitu -1% na 100%

Avatar Bartolomeo013

3 marca 2009, 17:23

Zwyczajnie prawo Murphiego...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Cóż za brak szacunku

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka