Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 12:26
@Konto usunięte: ja niedawno zainstalowałem
Odpisz
22 maja 2019, 22:09
Ale to chodzi że the orange box jest na przecenie
Odpisz
12 lutego 2016, 21:17
Halo ale to ma też dodatki i one staniały.
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:31
Kto ma tą grę? XD
Odpisz
22 listopada 2015, 18:31
Ja.
Odpisz
24 listopada 2017, 17:24
*odkopuje ja
Odpisz
25 czerwca 2015, 21:05
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:57
A co jeśli TF2 wraca do modelu p2p? :O
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:27
Nie robi mi różnicy. Wczoraj dołączyłem do grona p2p :P
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:28
@TypowyPolak: Ehh, jednak wciąż F2P D: A już się cieszyłem, że itemki podrożeją.
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:14
Kupiłem Valve Complete Pack, jest w nim TF2. *oklaski*
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:28
@kajko: Tak ale tf2 jest wtedy z kontem premium.
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:35
@OskarWeteran: Premium do TF2 kosztuje siedem centów (daropulta), więc nie wiem za co mam tyle strzałek w dół.
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:54
@kajko: Daropult już nie ma w sklepie można ją tylko wytworzyć
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:18
@kokomando: Osz kurde! Faktycznie! Wycwanili się! Ale z tego co widzę, są itemki po 45 centów. Też można kupić, jak zostanie Ci kilka groszy po kupnie gier albo z kart.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:22
@kajko: Dostajesz do tego helm brodiego
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:43
Coś nowego? Bo żadnego hełmu nie dostałem, a jestem P2P od jakiegoś roku.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:55
@kajko: Przy kupnie Orang'a lub Valve packu powinieneś dostać czapke "dowód zakupu"
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:53
Kupiłem wczoraj, nie dostałem :C
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:07
@kajko: Może Usunęli
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:04
To jest wersja premium Team Fortress. Normalnie aktywuje się ona kiedy kupisz jakikolwiek przedmiot ze sklepu mann co. i dodaje kilka rzeczy, które możecie sobie wygooglować.
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:37
@Piotr99: Tak, tyle że wersja premium kosztuje dokładnie siedem centów. Można kupić ją, sprzedając karty z innych gier lub doładowując portfel Steam i kupując Daropultę w sklepie Mann Co.
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:16
@kajko: lub coś innego
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:36
A co jeżeli powiem ci że Team Fortress 2 jest w orange boxie który kosztuje te 13 euro a że Orange box jest uznawany jako dodatek do gry pokazuje się na środku oryginalna cena gry i cena pakietu z tą grą po przecenie?
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:29
Gra znajduje się w The Orange Box i Valve Complete Pack, wiec trudno się dziwić, że tak zostało to zapisane.
Lepiej zastanawiajcie się nad przeceną 108%.
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:35
Albo 117% na Risena.
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:19
GaBAN!
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:04
Chodzi o Orange box i Valve Complete Pack
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:02
Kalkulejted
Odpisz
14 czerwca 2015, 05:43
widzimy się w 2034 roku z hl3
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 09:22
Dobże zrobili mam TF2 od 3 lat i fajne rozgrywki są :-)
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:29
@maciek21261: I z takimi ludźmi jest problem po dodaniu F2P.
Odpisz
13 czerwca 2015, 16:56
co?
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:31
@maciek21261: To, że gracze F2P (Free to play) To przeważnie 8-9 latki. -,-
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:15
@maciek21261: Tacy jak ty,maćku.
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:37
@maciek21261: Pewnie nosisz Widmowy Cylinder i Google Pyro :3
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:16
@kajko: Ja noszę Gibusa a jestem P2P ^^
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:18
Też przez jakiś czas nosiłem Gimbusa, pasuje do niektórych rzeczy.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:24
@kajko: Mi się ogólnie Gibus podoba, a innych czapek nie mam zamiaru kupować. Wydawanie pieniędzy na wirtualne ubrania według mnie jest idiotyczne.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:45
Nie trzeba nic kupować. Scrapuj bronie, przerabiaj na metal refinowany i craftuj.
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:13
@kajko: Żeby mi się jeszcze chciało ;-; Tyle zachodu po jakieś czapki.
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:39
Jak grasz to bronie same wpadają. Te, których nie używasz - myk, i masz fajną czapkę ;)
Odpisz
4 lipca 2015, 17:08
@kajko: zgadłeś mam cylinder i gogle pyro bo na P2P trochę szkoda kasy (ale myślę nad zakupem byś polecił czy nie)
Odpisz
4 lipca 2015, 17:55
@maciek21261: Polecam, to kosztuje tylko 45 centów...
Odpisz
5 lipca 2015, 14:48
@kajko: a mój kplkolega ma 14 lat uwielbia minecraft jak mu tf2 pokazałem to odrazu znalazł serwer minecraft jest lepszy ode mnie a nie wie że ma F2P a mówi że P2P jest darmowe
Odpisz
2 lipca 2016, 13:11
kup se czapki biedna ku*wo lol
Odpisz
3 lipca 2016, 08:15
Biedna ku*wo?Mam 2 overwatche bo mnie stać :-P
Odpisz
3 lipca 2016, 11:36
@Majki272: nie do ciebie ale ok
Odpisz