Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2015, 17:57
Z IKEI jest ten budynek
Odpisz
13 czerwca 2015, 19:33
Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:16
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:16
@Niszczyiel: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:17
@Master40: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:18
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:20
@Niszczyiel: Aha.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 20:37
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:39
@Henzej: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:50
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:51
@Henzej: Aha (ale zaje*ista się robi historyjka xD).
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:07
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:10
@Henzej: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:17
@Xdejszyn: Aha (bez kropki rozwaliłem system)
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:19
@pawel4134: *szok face* BEZ KROPKI?! ZJE*AŁEŚ!!!... Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:30
@Xdejszyn: lol zepsułem
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:30
@blanki: ... Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:47
@Xdejszyn: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:47
@Master40: Aha.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:52
@Xdejszyn: Ahahahahahahaha (2x zepsuty system )
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:54
@pawel4134: ACha (też potrafie zniszczyć system!).
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 21:56
@Xdejszyn: Aha. (A ja daję wszystkim strzałkiw górę.)4x zepsuty system
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 21:58
@Master40: Super... Aha. xD
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 22:08
@Xdejszyn: Aha.. (2 kropki)
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:09
@Master40: Aha... (triple kropki!)
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:18
@Xdejszyn: AcHaaaaaaa (3x zniszczony system )
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:34
@pawel4134: HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAAHHAHAHAHAHAHA
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHH
AHAHAHAHAHAHAHAHAH *więcej demonicznego śmiechu*
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:36
@noszkurnawszystkozajete: Ech *wzdychanie Adda z elsworda*
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:43
@pawel4134: Aha.
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:48
@Xdejszyn: Aha. Aha. (4x zepsuty system )
Odpisz
14 czerwca 2015, 12:55
@pawel4134: Aha. Aha. Aha. (5x zepsuty system)
Odpisz
19 czerwca 2015, 15:15
@Xdejszyn: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Odpisz
19 czerwca 2015, 14:43
Portal i Portal 2 mi się przypomina :D
Odpisz
14 czerwca 2015, 00:17
A nie lepiej dać tą animację razem, a nie porozdzielać?
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:01
@jarek200211: Było osobno.
Odpisz