XIX doroczna parada ninja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Pilne
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2015, 11:33
Widzicie tego ninję jedzącego jabłko? Jest w 5 w 7 rzędzie, koło Pawła i Stefana.
Odpisz
18 czerwca 2015, 10:28
Powiem wam, że więcej osób przyszło niż myślałem.
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:47
Ja jestem w lewym prawym rogu na górnym dole !
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:40
O i ja jestem!
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:18
Hej widać mnie! To ja stoję ta pierwsza z prawej strony w granitowej badanie!
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 15:03
Rudy murzyn przebrał się za ninje, widzicie?! Okolice prawego rogu!
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:56
Widac mnie kolo Jasia pomiedzy Pawlem i Michalem
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:53
większa niż rok temu
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:42
Lel, widzicie co ten czwarty ma z kostiumem?
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:46
Poplaniony jest, a ten 8 w 4 rzędzie zapomniał ubrać buta.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:40
Widzę tu wiele nowych twarzy, miło.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:38
O, nawet mnie widać!
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:47
Ja jestem tam na lewo, po prawej stronie tylko że na środku :d
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:26
A co jeżeli każdy kraj ma własnych ninjów ale japońscy są tak do dupy ze każdy o nich wie?
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:03
Ja jestem na dachu tamtego budynku na prawo.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:06
tan ta małą kropka?
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:38
Gdzie jest ten murzyn?
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:42
@Henzej:
Odpisz