Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2015, 11:30
Swiadkowie Jehowy to nie jest sekta. to normalna religia jakich wiele zalegalizowana w każdym państwie tak jak katolicyzm. i w cale nie chodzi im o przyciągnięcie na inną wiarę tylko podzielenie się informacjami które zawiera Biblia, a o których przeciętny człowiek nie ma pojecia bo w kościele tego nie uczą. w rzeczywistości można od nich dowiedzieć sie bardzo duzo, za darmo i we własnym domu. gdzie indziej znajdziecie ludzi którzy dzielą sie wiedzą za free?
Odpisz
19 czerwca 2015, 15:38
@endzi137: Część ich ideologii jest sprzeczna z katolizmem i oni nie tyle, że chcą się podzielić swoją wiedzą, to oni się narzucają. Co właśnie jest najgorsze.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:29
@endzi137: w niektórych krajach np. singapur są nielegalni
Odpisz
28 maja 2016, 17:36
@endzi137: pewnie musisz chodzić specjalnie do mcdonalda by pisać komentarze mówiąc że oni dzielą się wiedzą za free
Odpisz
27 lipca 2018, 08:06
@endzi137: życie jak w II wieku n.e nie jest dobre
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:12
True.
Odpisz
19 czerwca 2015, 06:32
mam latwosc w rozwiazywaniu ludzkich problemow. pokazsowac konta na fb to i z zaproszeniami nie bd problemu. ;p
Odpisz
19 czerwca 2015, 07:03
@szakall89: co to znaczy ,,pokazsować" i ,,bd" pomijając brak zastosowania zmiękczeń takich jak ę.
Odpisz
19 czerwca 2015, 08:08
"Bd" to skrót od "będę". Jakby chciał napisać "będzie" to polecam skrót "bdz", no ale to dziwnie wygląda. ;-;
Odpisz
19 czerwca 2015, 08:09
@Natalia1402: Ten avatar twój rozrywa mnie swoją epickością ._.
Odpisz
19 czerwca 2015, 11:31
Eh no nie moja wina, że tylko jakiś 1% użytkowników jeja ma na avatarze siebie. -,-
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:42
pokazsowac to znaczy to samo co uzsunać
Odpisz
19 czerwca 2015, 10:22
Co to Świadek Jehowy?
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2015, 10:27
@JestemSzajbusZbfxD: To takie osoby które przychodzą ci do domu i próbują cię nawrócić na inną wiarę. Mówią, że są "świadkami jehowy". To taka sekta. Ich typowym tekstem jest "Dzień dobry, czy ma pan/pani czas/ochotę porozmawiać o naszym Panu i Zbawicielu?" Twierdzą, że jedynym zbawicielem jest "Jahwe" czy jakoś tak.
Odpisz
19 czerwca 2015, 10:31
Dobrze dziękuję. Po prostu się pytam bo ja się takimi rzeczami nie interesuję.
Odpisz
19 czerwca 2015, 10:32
@JestemSzajbusZbfxD: Spoko ^^. Ja też do niedawna nie wiedziałam co to są za osoby.
Odpisz
19 czerwca 2015, 10:34
Dzięki za wytłumaczenie.
Odpisz
19 czerwca 2015, 15:43
@JestemSzajbusZbfxD: Koleka powyżej popełnił parę błędów. Więc je poprawie:
Primo: To nie sekta tylko zwykła religia(zdobyła złą sławe poprzez narzucanie się).
Secundo: Jest to odłam katolicki, który czci Jahwe (czyli imię katolickiego Boga Ojca i żydowskiego Boga.
Odpisz
19 czerwca 2015, 14:15
Padły tu mądre słowa.
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:38
Czy chciałby/chciałaby pan/pani porozmawiać o Legends Online?
Odpisz
15 czerwca 2015, 16:31
@kokoslaw: Oh God please no! No! No no no no! NOOOOOOOOOO!
Just no
Odpisz
14 czerwca 2015, 23:14
Namolne jak baptyści
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:20
Po prostu są wszędzie !!!
Odpisz