Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2012, 16:57
Dlaczego na pierwszym obrazku jest rysa a na drugim jej niema ?
Odpisz
25 maja 2012, 15:21
bo magicznie zniiiiiiiknęła
Odpisz
26 kwietnia 2013, 14:36
na drugim jest mnostwo rysow
Odpisz
20 października 2014, 16:07
@tolkowski: "rysów"
Huehuehuehuehuehue
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:08
A nie, bo rysow.
Odpisz
20 lipca 2012, 12:19
też tak mam mnóstwo rys ;)
Odpisz
14 maja 2012, 16:54
to jak nie chcę sie mieć rys nie trzeba oddzierać foli na ekranie
Odpisz
15 maja 2012, 14:26
@kama12345: No, ja mam swój telefon od roku i ciągle mam folię.
Odpisz
15 maja 2012, 19:33
@Piotr99: a można nawet kupić taką folię
Odpisz
16 maja 2012, 11:04
@kama12345: ja mam taką folie od początku
Odpisz
16 maja 2012, 15:54
@ronaldocr7: i przynajmniej się nie rysuje
Odpisz
17 maja 2012, 17:04
@kama12345: prawda
Odpisz
15 maja 2012, 17:31
ja miałem dokładnie tak pierwsza rysa koszmar potem rutyna
Odpisz
14 maja 2012, 21:07
ja mam jedną tylko ryske ^^ i koniec :D
Odpisz
14 maja 2012, 15:39
powiedźane
Odpisz
14 maja 2012, 16:30
@gunther: ciągle źle, próbuj dalej
Odpisz
5 stycznia 2015, 15:46
@gunther: powiedźane?
Odpisz
14 maja 2012, 16:03
Tak jest z każdą nową rzeczą, nie tylko z telefonem ;)
Odpisz
14 maja 2012, 15:38
dobrze powiedzanae
Odpisz
14 maja 2012, 15:38
Ja mam Nokie i nie mam takich problemów. :-)
Odpisz
14 maja 2012, 09:29
Ten obrazek dotyczy ludzi nie szanujący rzeczy jak np. bogacze kupią nowe albo mają zapasowe .
Odpisz
14 maja 2012, 09:24
widzę to już 3 raz 1/5
Odpisz
14 maja 2012, 02:42
zawsze mnie to cholernie wkurzało
Odpisz