Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 maja 2012, 16:57

Dlaczego na pierwszym obrazku jest rysa a na drugim jej niema ?

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2012, 15:21

bo magicznie zniiiiiiiknęła

Avatar tolkowski

26 kwietnia 2013, 14:36

na drugim jest mnostwo rysow

Avatar
Michaelpl03

20 października 2014, 16:07

@tolkowski: "rysów"
Huehuehuehuehuehue

Avatar ewelkapl

29 sierpnia 2016, 00:08

A nie, bo rysow.

Avatar Zwierzak111

20 lipca 2012, 12:19

też tak mam mnóstwo rys ;)

Avatar kama12345

14 maja 2012, 16:54

to jak nie chcę sie mieć rys nie trzeba oddzierać foli na ekranie

Avatar Piotr99

15 maja 2012, 14:26

@kama12345: No, ja mam swój telefon od roku i ciągle mam folię.

Avatar kama12345

15 maja 2012, 19:33

@Piotr99: a można nawet kupić taką folię

Avatar ronaldocr7

16 maja 2012, 11:04

@kama12345: ja mam taką folie od początku

Avatar kama12345

16 maja 2012, 15:54

@ronaldocr7: i przynajmniej się nie rysuje

Avatar ronaldocr7

17 maja 2012, 17:04

@kama12345: prawda

Avatar jassuper

15 maja 2012, 17:31

ja miałem dokładnie tak pierwsza rysa koszmar potem rutyna

Avatar Majka360

14 maja 2012, 21:07

ja mam jedną tylko ryske ^^ i koniec :D

Avatar gunther

14 maja 2012, 15:39

powiedźane

Avatar Willchem

14 maja 2012, 16:30

@gunther: ciągle źle, próbuj dalej

Avatar StefanZiomek

5 stycznia 2015, 15:46

@gunther: powiedźane?

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2012, 16:03

Tak jest z każdą nową rzeczą, nie tylko z telefonem ;)

Avatar gunther

14 maja 2012, 15:38

dobrze powiedzanae

Avatar chupacabra001

14 maja 2012, 15:38

Ja mam Nokie i nie mam takich problemów. :-)

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2012, 09:29

Ten obrazek dotyczy ludzi nie szanujący rzeczy jak np. bogacze kupią nowe albo mają zapasowe .

Avatar GrzesieKox

14 maja 2012, 09:24

widzę to już 3 raz 1/5

Avatar
heroes10

14 maja 2012, 02:42

zawsze mnie to cholernie wkurzało

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #telefon, #rysa

Chciał tylko pomóc

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka