Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 maja 2018, 17:39

jeżeli myślicie, że ci którzy noszą widmowy cylinder, najemnik i gogle pyrowizji to albo czasami to jest prawda, albo są debilami bo niektórzy są pro a noszą to żeby wkurzać graczy "OMG JAK MNIE ZABIŁ TAKI F2P NOOBEK!"

Avatar
kroganin

20 października 2015, 20:22

To się rusza !!!!

Avatar
Konto usunięte

24 października 2015, 08:43

Avatar kajko

Edytowano - 20 czerwca 2015, 20:11

Ten Heavy powinien mieć Pyro Google i Widmowy Cylinder, bo to oznaki nooba.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 20:31

@kajko: To że jestem F2P oznacza że jestem noobem? Takie smutne... ;-(

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2015, 19:20

@kajko: Pyro Google to nie oznaki nooba

Avatar Jejowicz2

11 sierpnia 2015, 13:36

@kajko: Ja trafiłem widmowy jako Ftp xd Pgoogle nie ale Widmowy mam więc? ;D

Avatar Jejowicz2

18 września 2015, 18:59

@Jejowicz2: Teraz zrozumiałem głupotę mych słów

Avatar FreezyPop

20 czerwca 2015, 20:11

Dlaczego większość F2P to dzieciaki które drą japę tym swym piskliwym angielskim przed-mutacyjnym głosikiem, które beczą lub proszą o czapki , albo próbują 'scamować' w durny sposób , a gdy donatują na adma to banują jak nie przyjmujesz głupiego trade'a ( w którym on ma zabrać the Unusuale za gówna ), albo śpiewają i inne. K*rwa , gry schodzą na psy ( głównie First Person Shottery ). W nagrodę macie ziemniaka noszącego Gibusa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Windows_7

22 sierpnia 2015, 22:08

@Jejowicz2: hejty zestrzelone

Avatar Jejowicz2

22 sierpnia 2015, 22:09

@Windows_7: Dzięki kanonierze :D

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 16:09

"Opalaj się w blasku mej chwały"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Spicer

23 czerwca 2015, 06:38

@WolfWolfyWolf: miałem na profilu...

Avatar WolfWolfyWolf

23 czerwca 2015, 15:09

@Spicer: steam zdradziles :v

Avatar maslo_maslane

21 czerwca 2015, 10:24

Jak ja rzucam medykowi który mnie leczy kanapkę to on ucieka po apteczkę .-. Co ja robię źle?

Avatar WolfWolfyWolf

21 czerwca 2015, 12:03

@maslo_maslane: a z kim grasz? boty?

Avatar maslo_maslane

21 czerwca 2015, 18:32

@WolfWolfyWolf: Na serwerach nieoficjalnych

Avatar WolfWolfyWolf

21 czerwca 2015, 23:49

@maslo_maslane: to nieoficjalnie są mądry czyli maja downa

Avatar Mati129

14 czerwca 2015, 16:09

Widać po czapce, że nie da.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar KingsMax

20 czerwca 2015, 22:12

@Mati129: I z tym mogę się zgodzić.

Avatar FreezyPop

21 czerwca 2015, 15:18

Gdybym grał to nazwał bym swego Gibusa GiMbus.

Avatar masterpredator124

21 czerwca 2015, 13:30

większość f2p to dzieciaki które nie potrafią grać ale za to nie którzy grają lepiej od p2p

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2015, 22:31

I dlatego zawszę gram Medykiem (w razie wsparcia ataku - Pyrem)

Avatar thepolishguy

20 czerwca 2015, 22:07

-O nie! Palisz się!
-Pomóż mi!
-Zjedz kanapkę!
-Dzięki, lepiej mi.

Avatar kcelej21

20 czerwca 2015, 21:22

tak samo jak pyro cię nie ugasi

Avatar kokomando

20 czerwca 2015, 21:13

Głupi grubas...

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2015, 20:19

czemu nie dał bo bo on kocha kanapki

Avatar Cobranation

15 czerwca 2015, 22:01

-co tam mówisz kanapka ?
-olej go niech zginie i tak się odrodzi a ty dzięki mnie przeżyjesz

Avatar Shadow_blade

14 czerwca 2015, 21:41

nie wiedziałem że w tf2 da się da dać kanapkę

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 20 czerwca 2015, 20:03

@Shadow_blade: To chyba BARDZO krótko w niego grałeś :|

Avatar FreezyPop

20 czerwca 2015, 20:15

@Shadow_blade: Soldier : Gdyby Bóg chciał by twoje gówno nie zostało spoliczkowane. Nie stworzył by mnie.

Avatar Polska_z4smazka

20 czerwca 2015, 23:32

@FreezyPop: Tłumaczenie profesjonalne 2/10.

Avatar FreezyPop

21 czerwca 2015, 09:53

@Polska_z4smazka: Ku*wa tera zapomniałem dodać 'NIE chciał' ...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Chciał tylko pomóc

Totalnie

Frustrujące

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka