Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 20:52

Ostatnio tak miałem w cs'ie. Grałem jak totalne gówno, (zresztą, zawsze tak gram) byłem ostatni w tabeli. Dropnął mi Falchion Case.

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 14 czerwca 2015, 22:10

Skoro grasz słabo to nie graj turniejówz tylko uproszczone/deadmatche/mapki treningowe.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 08:06

Generalnie gram dobrze, lecz tylko w porównaniu do graczy na mojej randze. Często gram z kolegami którzy są o wiele rang "wyżej" ode mnie i wtedy przeciwnicy, także są trudniejsi. Dlatego też uważam, iż gram jak gówno.

Avatar
Captain_0bvious

15 czerwca 2015, 09:36

Zapomnij że tu byłem

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 14:15

Moje wspomnienia o tym wydarzeniu właśnie odchodzą w nie pamięć.

Avatar TrueStoryGuy

12 lipca 2020, 23:08

Życie nie zapomina.

Avatar KingsMax

17 listopada 2015, 20:21

A ja albo gram beznadziejnie, albo wyzwalają mnie za hacki.

Avatar gulpin

19 czerwca 2015, 19:53

gdyby nie to że jestem taki skromny to bym powiedział że dzięki mnie powstał ten obrazek xD

Avatar Dead_Bload321

14 czerwca 2015, 19:59

Team Fortress 2-MvM...

Avatar DoodilyDoo

Edytowano - 19 czerwca 2015, 12:23

@Dead_Bload321: PIEPRZONA 2 TURA. CZAISZ ?!!?! JA MAM 30 I JESZCZE ANI JEDNEGO AUSSIE :C

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2015, 13:54

@DoodilyDoo: Tyle bólu, nienawidze F2P

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 19:23

japier wiedziałem że będzie z niego mem xD

Avatar polskistrzelec123_

14 czerwca 2015, 19:54

japier papier żydus lakiem
(Co ja napisałem?)

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 20:18

Avatar polskistrzelec123_

14 czerwca 2015, 20:24

mózg rozwalony

Avatar GrazZ

14 czerwca 2015, 18:00

Ten mem mnie tak bawi...xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Stany w pigułce

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niegrzeczny Oskarek

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka