Gdy ktoś pomyli wasze imiona...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2019, 15:47
Dzisiaj katechetka pomyliła mnie z moją młodszą siostrą
Odpisz
31 lipca 2020, 19:23
Jak tam siostra ?
Odpisz
15 września 2015, 17:03
Dopiero po 10 sekundach skapnęłam się, że mają zamienione twarze XD
Odpisz
19 czerwca 2015, 17:12
Osioł wygląda jak NPC z Wiedźmina
Odpisz
19 czerwca 2015, 17:22
@gulasz88: ALE OSIOŁ SCHREK CZY SCHREK OSIOŁ?
Odpisz
3 lipca 2015, 10:55
@CrazzyMonte: Osioł z twarzą Stracha.
Odpisz
20 czerwca 2015, 13:21
ja samaXD
Odpisz
20 czerwca 2015, 09:22
Moja mama...
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:50
U mnie są 2 papużki nierozłączki wszędzie ze sobą chodzą i pani je kiedyś zawołała. Powiedziała : Ania idź do pań sprzątaczek po kredę (spojrzała na Basię) a Ty Basia idź po dziennik do 6c (spojrzała na Anię) i nie wiedziały, która ma gdzie iść, a wszyscy się śmiali xD. I pani "No ruchy dziewczyny" xD I w końcu Basia poszła po kredę a Ania po dziennik. Ale nie rozumiem, czemu nie powiedziały pani, że się pomyliła.. xD
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:04
@Juli826: Ciekawa historia.... xD
Odpisz
19 czerwca 2015, 17:47
Ja mam co dziennie tak, nazywam się Łukasz i mam brata Mateusza. I zawsze każdy myli nasze imiona...
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:13
Mateuszu ,a zatem zmień sobie imie
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:47
@qwerty41: Panie! Proszę sie ze mnie nie nabijać!
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2015, 17:30
Miałam tak na angielskim. w ławce siedzę ja i moja koleżanka Paulina, a przed nami siedzi Monika (której akurat nie było) Pani zwraca się w naszą stronę i pyta "Paulina, co było na ostatniej lekcji?" Ja patrzę raz na panią, raz na koleżankę. W tedy pani:
Paulina, nie patrz tak na Monikę tylko odpowiedz.
Ja: Ale ja?
Pani: Tak ty Paulina.
Ja: Yyyyy, no doobra.
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:26
... to wpie**ol
Odpisz
19 czerwca 2015, 17:27
@Kupaz: całą kiełbasę na raz.
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:41
Zrób z tego demotywator, bo obrazek sam w sobie już był nie raz, lub po prostu niech moderatorzy przekonwertują ten obrazek na demotywator, bo świetny pomysł na napis.
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:27
Ile razy ja już tak mialem ;p
Odpisz