Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2015, 20:10
Ha, nic tego lecice w dół! *szatański smiech*
Odpisz
14 czerwca 2015, 20:58
Jesteś zła!
Odpisz
14 czerwca 2015, 21:02
"nie jestem zła, po prostu tak mnie naryswoano" -Jessica Rabbit
Odpisz
15 czerwca 2015, 15:44
Jeszcze sie bronisz cytatem! Jesteś podwójnie zła!
Odpisz
15 czerwca 2015, 16:36
Gorzej! To jest wiedźma! Na stos z nią!
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:23
@Zjem_Ci_Matke: Żadnego palenia wiedźm pod moim obrazkiem ;P idźcie z tym do działu ''Gry''.
Odpisz
15 czerwca 2015, 18:29
@Winorosla: Bardzo przepraszam, ale to grozi ucieczką wiedźmy. Wiesz ile tam jest demonów?
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:31
@Zjem_Ci_Matke: Można ją też utopić.
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:40
Tak, ale to niehumanitarne.
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:19
@Zjem_Ci_Matke: A spalenie na stosie niby jest humanitarne?
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:00
Tak.
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:16
@Zjem_Ci_Matke: To ma sens.
Odpisz
16 czerwca 2015, 15:28
@Zjem_Ci_Matke: Przepraszam wy tu dyskutujecie sobie o mojej smierci, tak beze mnie? :< Czuję sie urażona.
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:31
Obrazek o windzie a oni tu gadaja jak Ciebie zabic.
Odpisz
20 czerwca 2015, 14:45
Możemy dać ci ankietę i sobie wybierzesz sposób:
-spalenie na stosie i śmierć
-zabicie przez spalenie na stosie
-umarnięcie przez spalenie na stosie
-spalenie na stosie.
Osobiście wolałbym to 1.
Odpisz
20 czerwca 2015, 15:14
A jest jakaś opcja bez stosu i spalania? ;-;
Odpisz
20 czerwca 2015, 15:20
Reszta nie jest humanitarna.
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:20
A od kiedy palenie na stosie jest humanitarne?
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:17
Od 15 czerwca wg kolegi Zjem_Ci_Matke
Odpisz
20 czerwca 2015, 22:51
A czemu nie mogę zginąć niehumanitarnie? .-.
Odpisz
21 czerwca 2015, 08:22
Bo, nie możemy patrzeć na cierpienie.
Odpisz
21 czerwca 2015, 10:55
Zapewniam cię, że palenie żywcem przynosi cierpienie.
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:56
Ale jest humanitarne
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:26
A jakim prawem chcecie mnie spalić?
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:29
A nwm. Może lepiej żebyśmy cię nie palili.Jeszcze jakiś dekon wyjdzie czy coś...
Odpisz
26 października 2017, 21:53
@Winorosla:
Odpisz
16 czerwca 2015, 15:36
w dół z nimi, w dół!
.....
.
..
.
.
.
..
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
...
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
muhahahaha
Odpisz
16 czerwca 2015, 10:03
widzialam ostatnio na innej stronie :p
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:56
czy tylko według mnie mówi to ten murzyn?
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 20:53
nie!
i tak właśnie jeja straciło popularność... wideodziennik data: 15/06/2034
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:38
Niestety ja przewijam w dół
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:27
Ten na samym środku jest podobny do gościa z familiady
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:26
Nie mów mi jak mam zyc!!!!
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:18
Nie!
Najpierw trzeba zamknąć dzwi.
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:21
Ale oni pieprzą zasady! :D
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:29
Jak to sie automatycznie zamyka ...
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:41
Jak przewiniesz w dół tak, że nie będzie widać obrazka to drzwi się zamkną. Serio.
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:43
@AlbanskaZyrafa: Nie okłamujesz mnie? Nie ufam Albańskim Żyrafą...
Odpisz
14 czerwca 2015, 19:44
@Winorosla: Jollolo? XD
Odpisz