Chciałbym móc cofnąć się w czasie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2015, 13:55
Stwierdzam brak kreatywności. Wystarczy wsadzić nogi pod samochód i wykopać piłkę :P Nie ma z tym przecież większego problemu.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:22
@buttie_cullen: Jak byłem młodszy, to raz jakaś pani mnie opierdzieliła, że wkładam nogi pod samochód :-(
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:37
@TheVixo: To to się robi tak, żeby nikt nie widział :P
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:01
@buttie_cullen: A może on sprawdza gdzie piłka?
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:21
@erykhim44: Ale raczej chciałby ją potem zabrać spod tego auta, nie uważasz?
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:25
@buttie_cullen: To nie jest gif gdzie dziecko patrzy na piłkę i zastanawia się ja ją wyciągnąć.
Odpisz
17 czerwca 2015, 22:50
@erykhim44: Ale to chyba nie musi być gif, aby móc się domyśleć, że temu dziecku zależy na wydostaniu piłki.
Odpisz
18 czerwca 2015, 16:22
@buttie_cullen: Zdjęcie nie jest do końca związane z obrazkiem.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:36
Chciałbym sie cofnąć w czasie i nie doprowadzić do narodzenia tych niewdzięczntch debili wipisujących w ch*j głęboki bzdety na intetnetach
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:27
"mat5710" hmm... nie brzmi tak groźnie jak "Stalin", czy "Mao"...
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:00
Jeżeli jesteś szachistą to wtedy brzmi to gorzej od bomby nuklearnej.
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:27
@erykhim44: a lubiem grać w szachy
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:27
matussolini może być?
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:35
Matussolini - pierwszy dyktator Internerów.
Hasło bojowe - Precz z niewdzięcznymi debilami!
Program - Oczyścić Internety z ch*j głębokich bzdet!
Imponujące...
Używaj zabójstwa przez Internet, tak jak w "surogatach"
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:40
Zbiłem ci hetmana pionkiem!
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:39
Przynajmniej miales takie problemy Bo 90% GIMBUSOW nie ma pojecia co to za wstawka i o co w niej chodzi Znaczy ze jestes gdzies z lat 90 :D
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:56
@gryobrazki: Jestem z lat 80 i moim największym problemem był brak sejwów na pegazusie. A i jeszcze bida z filmami była. Dorwać coś dobrego nie było wcale łatwo
Odpisz
17 czerwca 2015, 16:21
Hahahaha, ale problem poważny. Ja bym się cofnął w czasie znając wyniki w totka
Odpisz